fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Svätožiary, anjelské krídla, či brnenia. Pozrite si najzaujímavejšie outfity z Met Gala 2018

Máte tip? napíšte nám mailom

Met Gala, jedna z najprestížnejších akcií v New Yorku, sa tento rok niesla v téme “Nebeské telá: móda a katolícka imaginácia.

Prvý májový pondelok je sa už tradične v Metropolitnom múzeu v New Yorku koná jedna z najprestížnejších a najokázalejších akcií s charitatívnym zámerom – Met Gala. Táto udalosť je známa predovšetkým kvôli svetoznámym celebritám, exkluzívnym outfitom a tiež prehnane drahými vstupenkami. Vyzbierané peniaze však putujú pre múzea a do umeleckých sfér.

Tak ako každý rok, aj tento sa niesol v jedinečnej téme, ktorá tentokrát znela – Nebeská telá: móda a katolícka imaginácia. Celebrity tak predviedli outfity s kresťanskou tématikou, pričom niektoré kúsky boli poriadne bizarné. Poďme sa pozrieť na tie najlepšie, najhoršie ale i najbizarnejšie odevy, v ktorých svetové hviezdy očarili.

Najlepšie outfity

Rihanna

View this post on Instagram

#metgala2018 #heavenlybodies #galliano #margiella

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Rihanna sa na tejto prestížnej udalosti predviedla ako pápežka. Jej outfit doslova vyrážal dych a vyzerala skutočne oslnivo. Niet sa však čomu diviť, táto diva vie, ako zaujať a navyše nič inšie sa od nej ako tohtoročnej spoluorganizátorky neočakávalo.

 

Lana Del Rey, Jared Leto a Alessandro Michele

https://www.instagram.com/p/BihDOvuhYzx/?taken-by=lanadelrey

Obľúbená speváčka Lana Del Rey, herec a spevák Jared Leto a návrhár značky Gucci, Alessandro Michele, sa na benefičnom galavečeri objavili v outfitoch, ktoré vyzerali ako namaľované. Jared Leto navyše nápadne pripomínal Ježiša.

 

Jennifer Lopez

JLo predviedla outfit, ktorý mal pripomínať brnenie Križiakov. Svojim zovňajškom opäť raz vyrazila dych a vyzerala skutočne božsky.

 

Madonna

https://www.instagram.com/p/BiijOHLBA0Z/?hl=sk&taken-by=madonna

Popová kráľovná sa zas ukázala v tak trocha gotickom svetle. Na Met Gala prišla v čiernom outfite so závojom a nechýbala jej ani svätožiara.

 

Chadwick Boseman

https://www.instagram.com/p/Bif4DMEnykn/?taken-by=highsnobiety

Jedným z najlepšie oblečených mužov na Met Gala bol bez pochýb Čierny panter Chadwick Boseman. Vyzeral ako kráľovsky.

 

SZA

https://www.instagram.com/p/BigJH2nDneN/?hl=sk&taken-by=sza

Americká speváčka a skladateľka SZA sa na Met Gala predviedla ako plačúca Madona. Na jej hlave nechýbala ani svätožiara, ktorá pripomínala práve tie, ktoré má na väčšine obrazoch vyobrazené Panna Mária.

 

Jaden Smith

https://www.instagram.com/p/BifvDJWHHZQ/?taken-by=highsnobiety

Syn známeho herca Willa Smitha, Jaden, svojim outfitom taktiež pozitívne zaujal a patril k osobnostiam, ktoré nebolo možno prehliadnuť.

 

Najhoršie outify z večierku Met Gala nájdete na ďalšej strane.

Najhoršie outfity

Kim Kardashian

Najznámejšia Kardashianka predviedla outfit od Versaceho. Obtiahnuté kožené šaty zlatej farby jej síce sadli ako uliate, no nie je to štýl, ktorý by zvyčajne nosila, čo sa dosť nepáčilo módnym kritikom. To je aj dôvod, prečo sa ocitla v kategórii najhoršie oblečených celebrít tohto podujatia.

 

Daniel Kaluuya

Pôvodom britský herec a spisovateľ Daniel Kaluuya na Met Gala neoslnil. Po tom, čo sa na Oscarovej noci predviedol v úchvatnom zlatom obleku, sa čakalo, že zaujme aj tentokrát. Teraz však vsadil na šedý, nevýrazný oblek a tak patril k hviezdam, ktoré príliš nezažiarili.

 

Kylie Jenner & Travis Scott

https://www.instagram.com/p/Bif4V6Un7kT/?taken-by=highsnobiety

Dvojica Kylie Jenner a Travis Scott predviedla outfity, ktoré ani nezodpovedali stanovenej téme. Navyše Travis skôr vyzeral, že sa chystá na natáčanie ďalšieho dielu Star Wars.

 

Nick Jonas

Módni kritici Nickovi vytkli predovšetkým to, že mu oblek nesedel v ramenách, ale aj odhalené členky, čo rušilo celý dojem.

 

Najbizarnejšie outfity nájdete na ďalšej strane.

Najbizarnejšie outfity

Katy Perry

https://www.instagram.com/p/BiiEzDrFkil/?taken-by=katyperry

Speváčka Katy Perry na benefičnom galavečeri predviedla obrovské anjelské krídla v kombinácii so zlatou farbou. Kritici jej však vytkli, že miesto minišiat a vysokých čižiem mohla zvoliť niečo iné. Každopádne vôbec nevyzerala zle, práve naopak a počas celého večera pútala pozornosť.

 

Zendaya

https://www.instagram.com/p/Bigw6XcBKc0/?taken-by=zendaya

Zendaya sa predviedla ako bojovníčka z Križiackej výpravy. Svojim outfitom od Vercaseho zaujala a určite po celý čas neunikala pohľadom ľudí.

 

Frances McDormand

Americká oscarová herečka Frances McDormand sa na akcii ukázala v asi najbizarnejšom možnom outfite. Súvislosť s témou večera nevedno nájsť…

 

 

Zdroj: HighSnobiety

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií