fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Svetovo úspešného cyklistu Petra Sagana poznáme všetci. Viete, ktoré ženy sú v jeho živote absolútne top?

Máte tip? napíšte nám mailom

Portál Aktuality.sk uvádza, že Peter je rodákom zo Žiliny a na základe tvrdenia odborníkov patrí medzi najprofesionálnejších cyklistov na svete.

Cyklistike sa začal venovať už ako dieťa, keď mal sedem rokov. Najprv sa v športe pokúsil presadiť vo futbale, ale po týždni sa ho vzdal a začal sa venovať cyklistike. Keď v siedmich rokoch spolu so svojím bratom získali svoje prvé víťazstvo v cyklistike vo svojej kategórii, už bolo jasné, pri akom športe pravdepodobne zostanú.

Neskôr sa ukázalo, že Peter má na cyklistiku skutočný talent. Len vo veku 16 rokov dokázal poraziť 18-ročných juniorov v náročných pretekoch s názvom Regiónem Orlicka. O tri roky neskôr začal pôsobiť v  profesionálnom pelotóne a tiež sa spropagoval na generálke Tour Down Under, kde skončil na 27. pozícii.

https://www.instagram.com/p/BtnxOEehxYc/

Ženy jeho života

Portál Sport24.sk informuje o ženách, ktoré v Petrovom živote hrali významnú rolu.

Jeho matka sa volá Helena a s otcom Ľubomírom sa stretli v reštaurácií. Pani Helena podstúpila transplantáciu pečene. Peter jej bol skutočnou oporou, ale následne začala žiť v dome seniorov. Za významnú ženu v jeho živote môžme považovať jeho bývalú manželku Katarínu Smolkovú, ktorá mu porodila syna Marlona. Katarína sa k rozchodu vyjadrila takto: „Život nám prináša skúsenosť, ktorou si musíme prejsť. Všetko, čo život prinesie, pripomína hod mincou – svojou nepredvídateľnosťou.“

Z rodinného kruhu je tiež potrebné spomenúť jeho sestru Danielu, ktorá pracuje vo svojom profesionálnom štúdiu krásy. V istom čase bola pre neho dôležitá i svokra Iveta Smolková. Okolo Sagana sa pravidelne zhromažďujú davy fanúšičiek. Po rozpade manželstva sa v jeho prítomnosti vyskytovala jeho exspolupracovníčka Linda Odeh, ktorá sa občasne venovala modelingu. Neskôr ho videli v prítomnosti Laury, ktorá sa výzorom veľmi podobala na Katku.

Prečítajte si tiež:
Práve prebieha Naše Mesto - najväčšie podujatie firemného dobrovoľníctva na Slovensku

Petrové športové úspechy nájdete aj v tomto videu.

Zdroj: Aktuality.skSport24.sk,

Youtube.com, instagram.com/Peter Sagan

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií