fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Svitko sa po poslednej etape Rely Dakar neumiestnil v najlepšej desiatke, Varga skončil štvrtý

Víťazom medzi motocyklistami sa stal Argentínčan Kevin Benavides, za ktorým Svitko v celkovej klasifikácii zaostal o 1:50:42 h.

Máte tip? napíšte nám mailom

15.1.2023 (Webnoviny.sk) – Slovenský motocyklista Štefan Svitko sa na 45. ročníku prestížnej Rely Dakar v Saudskej Arábii umiestnil na konečnej 12. priečke. V nedeľňajšej záverečnej 14. etape podujatia dlhej 417 kilometrov prišiel do cieľa na na pobreží Perzského zálivu na 10. pozícii.

Víťazom sa stal Benavides

Víťazom medzi motocyklistami sa stal Argentínčan Kevin Benavides, za ktorým Svitko v celkovej klasifikácii zaostal o 1:50:42 h. Štyridsaťročný Žaškovčan zaznamenal identické konečné umiestnenie ako v minuloročnej edícii.

Varga na štvrtom mieste

Ďalší Slovák Juraj Varga skončil medzi jazdcami na štvorkolkách v nedeľňajšej etape na 4. mieste.

Rovnaká priečka mu patrí aj v konečnom poradí, s mankom 2:51:22 h na víťazného Francúza Alexandra Girouda.

Viac k témam: Rely Dakar 2023
Zdroj: Webnoviny.sk – Svitko sa po poslednej etape Rely Dakar neumiestnil v najlepšej desiatke, Varga skončil štvrtý © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií