fbpx
Svojím oblečením vraj odpudzovala potenciálnych zákazníkov. Dievčinu vyhodili z nákupného centra pre nechutne vyzerajúce nohy v šortkách

Svojím oblečením vraj odpudzovala potenciálnych zákazníkov. Dievčinu vyhodili z nákupného centra pre nechutne vyzerajúce nohy v šortkách

Tropické horúčavy, ani náznak osviežujúceho vánku a neskutočné dusno – to už nie je len predstava letnej dovolenky ale krutá realita, ktorej musí v týchto dňoch čeliť väčšina svetovej populácie. V snahe neroztopiť sa ako nanuk na slnku siahame po vzdušnom oblečení a krátkych strihoch. Podobne to bolo aj v prípade mladej 19-ročnej Gabrielle z Alabamy, ktorá sa v horúčave vybrala do mesta a nákupného centra. Obliekla si ľahké tielko a krátke džínsy, čo je bežný outfit tínedžerky. V obchodnom centre to však s pochopením nestretlo. Gabrielle na túto nepríjemnú skúsenosť tak skoro určite nezabudne. 

Po tom, čo si chcela v obchode prezrieť nejaké oblečenie bola po chvíli slovne napadnutá a ponížená len kvôli tomu, čo mala na sebe oblečené. Jeden z pracovníkov bezpečnostnej služby vyvolal celý tento nezmyselný incident na základe toho, že sa slečne pozeral na zadok, čo mu prekážalo. Vraj jej pozadie púta príliš pozornosť a slečna by si mala uvedomiť, že nemá na podobné kúsky oblečenia postavu. Gabrielle zhodnotila, že dospelí muži sa evidentne nezvládli udržať na uzde, a tak ju bez príčiny donútili opustiť priestor predajne. Oni to však okomentovali ako odpudzovanie a pohoršovanie okolitých zákazníkov. V prípade protestovania sa jej dokonca vyhrážali privolaním polície.

V tom čase sa to v obchodnom centre len tak hemžilo ľuďmi v šortkách, čo bolo samozrejme pochopiteľné vzhľadom na vysoké teploty. Prečo si to celé mala odniesť len Gabrielle ostáva záhadou.

Aký je váš názor?

Gabrielle sa pýtala na názor aj svojich followerov

Zdroj / Foto: https://www.babskeveci.sk/svojim-oblecenim-vraj-nevhodne-putala-pozornost-zenu-vyhodili-z-nakupneho-centra-kvoli-obycajnym-sortkam/?utm_campaign=1566329&utm_source=sendpulse&utm_medium=push

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Hovoríte si, že šortky niektorých dnešných mužov sú príliš krátke? Preneste sa do 70. rokov, kedy šortky takmer "neboli"
Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)