fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TOTO MUSÍŠ POČUŤ: Slovensko má novú basketbalovú hymnu s názvom “SWISH!”, o ktorú sa postarali LIBI, ZONA a DJ SPINHANDZ

Máte tip? napíšte nám mailom

…poďme všetci spolu BAS-KET-BALL!!!

Aj takto by sa dala zhrnúť nová basketbalová hymna „SWISH!“, ktorú majú na svedomí dvaja mladí, talentovaní raperi a jeden ostrieľaný „veterán“.

Menovite „LIBI“ a „ZONA“ spojili svoje skutočné nadšenie a vášeň pre tento krásny šport a spolu s dôverne známym priaznivcom basketbalu, „DJ-om SPINHANDZ-om“,  vytvorili dynamickú skladbu, v ktorej si priaznivci basketbalu určite prídu na svoje! Nesmieme opomenúť ani producenta, ktorý sa postaral o tento tematický skvost, a to „AJVY-ho“. Nahrávalo sa u LIBI-ho v  „LIBIrecordz“ a o zvuk sa postaralo „Dobrosláv Studio“.

Tento projekt sa nezaobišiel bez videoklipu, ktorý ešte viac umocňuje atmosféru tracku. Na svedomí ho majú chlapci z „Multimedial Group“ . Veľká vďaka patrí oficiálnemu partnerovi tejto hymny, a síce predajni „Streetsportline“, ktorej vedenie neváhalo a ochotne podalo pomocnú ruku.

Takže podpor basketball na Slovensku, stlač PLAY a krič BAS-KET-BALL !

Čo vravíš na túto rapovú novinku?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií