fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle o Archiem vôbec nehovorí: Je jej syn v poriadku?

Máte tip? napíšte nám mailom

Syn princa Harryho a Meghan Markle má už viac ako pol roka. Napriek tomu o ňom nevieme takmer nič. Bývalá americká herečka, ani jej manžel o Archiem vôbec nehovoria. Je ich syn v poriadku alebo sa za tým skrýva niečo iné?

V stredu 6. novembra Meghan Markle a princ Harry navštívili komunitné centrum Broom Farm Community Centre vo Windsore. Pri tejto príležitosti sa vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu stretli s rodinami vojakov a strávili s nimi nejaký čas.

https://instagram.com/p/B3EfFqOIyOU/

Náročné obdobie pre kráľovský pár

Meghan Markle, matka malého Archieho, bola pri tejto príležitosti obzvlášť uvoľnená a v dobrej nálade. Prihovárala sa deťom, rovnako ako aj ich rodičom. Dokonca sa s mnohými deťmi hrala a brala ich do náručia. V jednej chvíli dokonca prezradila tajomstvo, ktoré o jej synovi nikto nevidel. “Archie má teraz už dva zuby!”  Usmievajúc sa odhalila Meghan Markle prvú veľkú zmenu, ktorú zažíva jej syn Archie.

„Pozrite sa na všetky malé zuby, Archie ma len dva,“ povedala rodičom malého dievčatka Meghan Markle, pričom im ukázala, kde sa zuby malého chlapca objavili ako prvé. Reakcia vojvodkyne zo Sussexu prekvapila všetkých prítomných, pretože o tom, ako sa má Archie, na verejnosti vôbec nehovorí. Rovnako ani jej manžel, princ Harry.

Prečítajte si tiež:
Toto sú najočakávanejšie filmy roku 2020. O zábavu sa báť nemusíme
Meghan Markle
Zdroj: Instagram @meghanluvsharry

Meghan Markle, terč bulvárnych novinárov

Meghan Markle, obľúbený cieľ britských bulvárnych médií, si už niekoľko mesiacov napriek snahe zničiť jej povesť a život užíva stretnutia na verejnosti s rodinami a deťmi. Práve tie, ako sama priznala, “jej dodávajú energiu a nabíjajú ju v tom, ako ísť ďalej.”

Vojvodkyňa zo Sussexu v nedávnom rozhovore pre Telegraph uviedla, že “sa nestará o to, čo o nej môže niekto povedať, pokiaľ sa ona sama bude môcť vyjadriť a bude vypočutá”.

Po nedávno zverejnenom dokumente, v ktorom sa Meghan Markle vyjadrila, že sa cíti unavená a nie veľmi dobre, sa na jej stranu priklonilo množstvo členov kráľovskej rodiny, vrátane celebrít, politikov či Donalda Trumpa. Ako tento boj proti bulváru skončí snáď zistíme čoskoro.

Čítajte tiež:

Ex-svokra Meghan Markle sa rozhodla prehovoriť: Toto nikto nečakal

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií