fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Za tajné rande zaplatil 17-ročný mladík životom. Otec dievčaťa ho zastrelil po tom, ako ho našiel v skrini

Máte tip? napíšte nám mailom

Tajné rande tínedžerov sa skončilo tragicky.

Tínedžerská láska medzi 14-ročným dievčaťom a o 3 roky starším Jordanom Middletonom sa skončila skutočne nešťastne a tragicky. Dievča totiž malo s mladíkom tajné rande a v noci sa ho rozhodla vziať k sebe domov bez toho, aby o tom oboznámila svojho otca.

Jordan bol obľúbený
Jordan bol obľúbený. Jeho tréner povedal, že ho mal každý rád a dodal, že sa vždy usmieval

Keď sa ale uprostred noci otec, Derrick Fulton, zobudil, myslel si, že má v dome zlodeja, a tak sa neváhal chopiť zbrane a dom prehľadať. V momente, keď sa o tom jeho dcéra dozvedela, ukryla svojho priateľa do šatníku v obývačke. To však robiť nemala.

Tragédia sa odohrala v tomto dome
Tragédia sa odohrala v tomto dome

Pán domu sa rozhodol skontrolovať aj šatník a vo chvíli, keď otvoril dvere, chlapec sa zľakol a začať utekať. Muž ho teda považoval za zlodeja a vystrelil. Jordana zasiahol do hrudníka a mladík nemal šancu prežiť. Aj keď sa ho privolaní záchranári pokúšali oživiť, ich snaha bola márna. Polícia zatiaľ nikoho neobvinila a prípad vyšetruje.

Zdroj: bearingarms.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií