fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tajomstvo odhalené: Meghan Markle a Harry nemajú kde bývať!

Meghan Markle a Harry stále nemajú svoj vlastný domov! Toto prísne strážené tajomstvo uniklo na verejnosť len pred pár dňami.

Máte tip? napíšte nám mailom

Meghan Markle, Harry a ich syn Archie ešte stále nemajú svoje trvalé bydlisko a domov. Malá rodina však našla útočisko v dome jednej z bohatých amerických hviezd. 

Kde žijú Meghan Markle a Harry?

Po niekoľkých mesiacov v Kanade na ostrove Vancouver sa ostro sledovaný pár spolu so svojím synom presťahovali do slnečnej Kalifornie. Dôvodom mala byť herecká kariéra Meghan Markle, ako aj to, že jej matka bude nablízku vždy, keď to bude potrebovať. Bulvárne médiá sledovali každý krok tejto dvojice a verejnosti poskytli informáciu, že manželia si kúpili honosné sídlo, do ktorého sa presťahovali. Pravdou však je, že Meghan a Harry ešte stále nemajú vlastný domov. Opäť si prenajali honosné sídlo, kde sa ukrývajú pred epidémiou koronavírusu.

Dom v hodnote 18 miliónov dolárov (16,5 milióna eur), ktorý sa rozprestiera na 22 hektároch pôdy, im prenajíma herec Tyler Pery. Táto imitácia toskánskej vily sa nachádza v luxusnom Beverly Ridge Estates a je rozdelená na niekoľko krídel. Má obrovský bazén a disponuje viacerými  bezpečnostnými prvkami, aby tým, ktorí v dome žijú, bol poskytnutý komfort bez “očí bulváru”. Vila má osem spální, dvanásť kúpeľní a nádhernú záhradu s výhľadom na celé Beverly Hills.

,,Meghan a Harry sa snažia veľmi starostlivo tajiť to, kde v Los Angeles bývajú,” cituje denník The Mail, ktorému sa však podarilo vypátrať, že je to práve v dome Tylera Perryho.

Sussex mal vždy okolo seba priateľov

A hoc žiadna kamera nedokázala preniknúť dovnútra vily, známy herec niekoľkokrát zdieľal na svojom Instagrame fotografie z jej interiéru. Majestátny štýl, mramorové stĺpy, niekoľko salónikov, a dokonca aj veľký krb. Toto všetko ponúka prenajatý domov manželom zo Sussexu.

Prečítajte si tiež:
Kate Middleton s pivom v ruke! Snaží sa rozptýliť a zabudnúť?

Prenájom tejto honosnej vily im dohodla Oprah Winfrey. Mediálna magnátka je dobrou priateľkou Tylera Perryho. Ten je okrem iného aj scénarista, producent, komik a režisér. Podľa magazínu Forbes bol v roku 2011 najviac zarábajúcim mužom šoubiznisu. Rovnako ako známa Oprah patrí k najbohatším a najvplyvnejším postavám amerického mediálneho sveta.

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií