fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tak toto je už vážne sila! Extravagantná Simona z Take Me Out šokuje erotickými fotografiami a zvodnými tančekmi – nezmenilo ju ani tehotenstvo!

Máte tip? napíšte nám mailom

Kontroverzná Simona Butonová, ktorá sa “preslávila” rôznymi excesmi a poznáme ju zo show Take Me Out a Nákupné maniačky opäť raz šokuje! Hoci z nej onedlho bude mamička, svojho štýlu sa nevzdáva a sociálne siete zahŕňa erotickými a vulgárnymi fotografiami. 

Hoci prednedávnom viacerí sledovatelia extrovertnej hviezdičky ocenili jej zmenu účesu, svoje malé plus znovu stratila prehnaným predvádzaním sa na sociálnych sieťach. Napriek tomu, že je vo vysokom štádiu tehotenstva, provokuje odhalenými fotografiami, zvodnými pózami a vulgárnym vyjadrovaním. Čiže aj keď zmenila štýl na hlave, v hlave sa pravdepodobne s prichádzajúcim tehotenstvom nič nezmenilo. Alebo že by za to mohli len búriace sa hormóny?

Posúďte sami.

 

Zdroj: instagram.com

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií