fbpx
Takto dnes vyzerajú hlavní predstavitelia obľúbeného tínedžerského seriálu O.C.California. Budete prekvapení!

Takto dnes vyzerajú hlavní predstavitelia obľúbeného tínedžerského seriálu O.C.California. Budete prekvapení!

Americký tínedžerský seriál O.C.California patril k tým najsledovanejším seriálom na celom svete. V čase jeho vysielania sledovalo milióny mladých ľudí životné príbehy hlavných hrdinov a doslova ho “žralo”. Boli ste aj vy jeho fanúšikmi?

Peter Gallagher

Herec si zahral postavu otca rodiny, Sandyho Cohena, ktorý bol právnikom. Ten pomáhal mladým ľuďom, ktorí nemali na to najať si právnika a počas jedného prípadu sa rozhodol pomôcť problémovú chlapcovi a priviedol ho do rodiny.

Kelly Rowan

Herečka Kelly Rowan si v seriáli zahrala manželku Sandyho Cohena – Kirsten Cohen, úspešnú podnikateľku, ktorej nechýbali nikdy peniaze, no problém nastal pri výchove ich syna. Všetko sa to zhoršilo, keď sa stal členom ich rodiny aj Ryan a zrazu mala synov dvoch.

View this post on Instagram

#kellyrowan #perception

A post shared by Hollywood Angels (@beauty_n_angel) on

Benjamin McKenzie

Jednu z hlavných postáv stvárnil herec Benjamin McKenzie, ktorý hral mladého a problémového chlapca Ryana Atwooda. Jeho matka ho opustila, a tak si ho adoptovali Cohenovci.

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Game of Thrones - Postavičky
Google+ Linkedin

Autor:

Moje meno je Rado a písanie ma baví už od detstva, už nech to znie akokoľvek klišé. Pôvodne som chcel ísť študovať žurnalistiku, ale nakoniec som vyštudoval kulturológiu na Univerzite Komenského. Napriek tomu, že veľa ľuďom tento odbor veľa nepovie, tak mňa štúdium veľmi bavilo a som rád, že sa teraz môžem venovať písaniu aj na témy, ktoré sme riešili v škole. Veď, čo môže byť viac ako robiť to, čo človeka teší a napĺňa."