fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Takto dnes vyzerajú hlavní predstavitelia obľúbeného tínedžerského seriálu O.C.California. Budete prekvapení!

Máte tip? napíšte nám mailom

Americký tínedžerský seriál O.C.California patril k tým najsledovanejším seriálom na celom svete. V čase jeho vysielania sledovalo milióny mladých ľudí životné príbehy hlavných hrdinov a doslova ho “žralo”. Boli ste aj vy jeho fanúšikmi?

Peter Gallagher

Herec si zahral postavu otca rodiny, Sandyho Cohena, ktorý bol právnikom. Ten pomáhal mladým ľuďom, ktorí nemali na to najať si právnika a počas jedného prípadu sa rozhodol pomôcť problémovú chlapcovi a priviedol ho do rodiny.

Kelly Rowan

Herečka Kelly Rowan si v seriáli zahrala manželku Sandyho Cohena – Kirsten Cohen, úspešnú podnikateľku, ktorej nechýbali nikdy peniaze, no problém nastal pri výchove ich syna. Všetko sa to zhoršilo, keď sa stal členom ich rodiny aj Ryan a zrazu mala synov dvoch.

View this post on Instagram

#kellyrowan #perception

A post shared by Hollywood Angels (@beauty_n_angel) on

Benjamin McKenzie

Jednu z hlavných postáv stvárnil herec Benjamin McKenzie, ktorý hral mladého a problémového chlapca Ryana Atwooda. Jeho matka ho opustila, a tak si ho adoptovali Cohenovci.

https://www.instagram.com/p/BLZGk3KBIDu/?taken-by=mrbenmckenzie

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

Mischa Barton

Herečka si zahrala mladú a rebelujúci tínedžerku, Marissu Cooperovú. Tá sa dostala do problémov bez toho, aby ich nejako vyhľadávala. Aj vy ste boli smutní, keď v závere tretej série jej postava zomrela?!

https://www.instagram.com/p/Bm_lglcgbYr/?taken-by=mischamazing

Adam Brody

Seth Cohen, hlavná postava celého seriálu. Mladý a utiahnutý chlapec, ktorý už od detstva miluje svoju spolužiačku Summer. Po príchode Ryana sa jeho život zmení k lepšiemu, stanú sa z nich najlepší kamaráti a dokonca získa aj Summer. Vydrží im to?

Rachel Bilson

Summer Roberts bola mladá a rozmaznaná tínedžerka, ktorá sa však postupne zmenila aj vďaka Sethovi.

https://www.instagram.com/p/BnKVvxSFLLk/?taken-by=rachelbilson

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

Melinda Clarke

Herečka si zahrala postavu matky Marissy a Kaitlin, Julie Cooper-Nicholovú. Tak ako to už býva vo svete plnom peňazí, aj ona robila všetko pre to, aby ich mala čo najviac. A nevadilo jej ani prekračovať pomyselné hranice hrdosti.

https://www.instagram.com/p/Bh85jD2Apla/?tagged=melindaclarke

Willa Holland

Kaitlin Cooperová v prvých sériách hrala len vedľajšiu postavu a objavovala sa v seriáli len sporadicky. Všetko sa zmenilo smrťou Marissy, kedy sa z nej stala hlavná postava seriálu.

Tate Donovan

Herec si zahral postavu Jimmyho Coopera, otca, ktorý prišiel o všetky peniaze a zničil tak rozprávkový život celej rodine.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií