fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Takto dnes vyzerajú hlavní predstavitelia obľúbeného tínedžerského seriálu O.C.California. Budete prekvapení!

Americký tínedžerský seriál O.C.California patril k tým najsledovanejším seriálom na celom svete. V čase jeho vysielania sledovalo milióny mladých ľudí životné príbehy hlavných hrdinov a doslova ho “žralo”. Boli ste aj vy jeho fanúšikmi?

Peter Gallagher

Herec si zahral postavu otca rodiny, Sandyho Cohena, ktorý bol právnikom. Ten pomáhal mladým ľuďom, ktorí nemali na to najať si právnika a počas jedného prípadu sa rozhodol pomôcť problémovú chlapcovi a priviedol ho do rodiny.

Kelly Rowan

Herečka Kelly Rowan si v seriáli zahrala manželku Sandyho Cohena – Kirsten Cohen, úspešnú podnikateľku, ktorej nechýbali nikdy peniaze, no problém nastal pri výchove ich syna. Všetko sa to zhoršilo, keď sa stal členom ich rodiny aj Ryan a zrazu mala synov dvoch.

View this post on Instagram

#kellyrowan #perception

A post shared by Hollywood Angels (@beauty_n_angel) on

Benjamin McKenzie

Jednu z hlavných postáv stvárnil herec Benjamin McKenzie, ktorý hral mladého a problémového chlapca Ryana Atwooda. Jeho matka ho opustila, a tak si ho adoptovali Cohenovci.

https://www.instagram.com/p/BLZGk3KBIDu/?taken-by=mrbenmckenzie

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií