fbpx
Takto vyzerá nefalšovaná láska! Svetoznámy “drsňák” tvrdý ako skala kŕmi svoju dojčiacu manželku. Pri tom pohľade vám padne sánka!

Takto vyzerá nefalšovaná láska! Svetoznámy “drsňák” tvrdý ako skala kŕmi svoju dojčiacu manželku. Pri tom pohľade vám padne sánka!

Navonok wrestler, pevný ako skala, zvnútra milujúci otecko, sladký ako cukrík. Aj tak by sme mohli popísať obľúbeného amerického herca Dwayna Johnsona. Nedávno na instagrame uverejnil fotografiu, zachytávajúcu skutočne intímny moment z jeho súkromia. Zaľúbený Johnson s láskou kŕmi svoju milovanú manželku, zatiaľ čo ona dojčí ich dcérenku.

Nielen, že herec odzbrojil všetkých followerov svojím hollywoodskym úsmevom, úprimný a emotívny popis fotografie nepochybne roztopil aj to najchladnejšie srdce. Americký wrestler v ňom vzdal hold všetkým ženám:

“Mama má plné ruky práce kŕmením bábätka, tak ja zasa kŕmim našu mamu. Je mi potešením. Vyjadrujem obrovský rešpekt jej aj všetkým mamám na celom svete za to, ako dokážu všetko perfektne riadiť a zvládať. Som nesmierne rád, že som sa usadil a mám to šťastie byť obklopený mojimi úžasnými dievčatami. Tak, a teraz idem uspokojiť svoj apetít…”

instagram.com

Táto fotografia je dokonalým zhmotnením porekadla Nesúď knihu podľa obalu. Hoci má Johnson už za sebou jeden neúspešný vzťah, je naozaj vidieť, že tentokrát je spokojný a milovaný. A napriek tomu, že má verejnú nálepku “chlap ako hora”, nebojí sa dať najavo ani svoje city a najzraniteľnejšiu stránku svojej osobnosti.

Zdroj: babskeveci.sk

Foto: instagram.com

 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  10 fitness instagramových profilov, ktoré ťa skutočne nakopnú do života
Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)