fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Takto zostarli hlavní predstavitelia kultového seriálu Priatelia. Budete prekvapení

Americký komediálny seriál Priatelia patril v 90tych rokoch minulého storočia k tým najobľúbenejším a najsledovanejším seriálom nielen v Amerike, ale aj na celom svete. Od jeho poslednej časti ubehlo už vyše desať rokov a takto sa zmenili jeho hlavní predstavitelia.

Jennifer Aniston

Herečka Jennifer Aniston si v seriáli zahrala postavu Rachel, mladej ženy, ktorá opustila svojho snúbenca pred oltárom, aby dosiahla v živote viac ako len sobáš s bohatým doktorom. Najprv pracovala ako čašníčka, neskôr sa jej podarilo uplatniť vo svete módy.

View this post on Instagram

"And from the chaos of her soul, there flowed beauty."

A post shared by Jennifer Aniston Fans (@jenniferanistononline) on

Courteney Cox

Herečka Courteney Cox stvárnila postavu prehnane poriadkumilovnej Moniky, ktorá bola mladšou sestrou Rossa a neskôr aj manželkou Chandlera. Počas seriálu pracovala ako šéfkuchárka.

Matthew Perry

Herec Matthew Perry stvárnil postavu vždy vtipného Chandlera, ktorý mal v zásobe vtipy na každú situáciu v ich životoch. Mali ste jeho humor radi, alebo ani nie? Dlhé roky nikto nevedel poriadne, čo vlastne Chandler robí, no nakoniec skončil v reklamnej agentúre.

https://www.instagram.com/p/Bndxt0SlEhv/?taken-by=mattylangfordperry

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií