fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Takto zostarli hlavní predstavitelia kultového seriálu Priatelia. Budete prekvapení

Máte tip? napíšte nám mailom

Americký komediálny seriál Priatelia patril v 90tych rokoch minulého storočia k tým najobľúbenejším a najsledovanejším seriálom nielen v Amerike, ale aj na celom svete. Od jeho poslednej časti ubehlo už vyše desať rokov a takto sa zmenili jeho hlavní predstavitelia.

Jennifer Aniston

Herečka Jennifer Aniston si v seriáli zahrala postavu Rachel, mladej ženy, ktorá opustila svojho snúbenca pred oltárom, aby dosiahla v živote viac ako len sobáš s bohatým doktorom. Najprv pracovala ako čašníčka, neskôr sa jej podarilo uplatniť vo svete módy.

View this post on Instagram

"And from the chaos of her soul, there flowed beauty."

A post shared by Jennifer Aniston Fans (@jenniferanistononline) on

Courteney Cox

Herečka Courteney Cox stvárnila postavu prehnane poriadkumilovnej Moniky, ktorá bola mladšou sestrou Rossa a neskôr aj manželkou Chandlera. Počas seriálu pracovala ako šéfkuchárka.

https://www.instagram.com/p/BXDkmsxl5pS/?taken-by=courteneyyy.coxx

Matthew Perry

Herec Matthew Perry stvárnil postavu vždy vtipného Chandlera, ktorý mal v zásobe vtipy na každú situáciu v ich životoch. Mali ste jeho humor radi, alebo ani nie? Dlhé roky nikto nevedel poriadne, čo vlastne Chandler robí, no nakoniec skončil v reklamnej agentúre.

https://www.instagram.com/p/Bndxt0SlEhv/?taken-by=mattylangfordperry

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

Lisa Kudrow

Lisa Kudrow si zahrala postavu trošku bláznivej, ale veľmi milej Phoebe. Bola tak zvláštne čudná, až ju každý miloval. Súhlasíte? Pamätáte si na jej pieseň „Smradľavá mačka“?

View this post on Instagram

❤️ this @blackbookmag

A post shared by Lisa Kudrow (@lisakudrow) on

Matt LeBlanc

Herec Matt LeBlanc hral v seriáli Joeyho, mladého muža, ktorý mal rád ženskú spoločnosť a snažil sa preraziť ako herec, čo sa mu v posledných sériách aj podarilo. On ako jediný pokračoval v natáčaní aj po skončení seriálu Priatelia, no seriál, ktorý niesol jeho meno už nemal taký úspech. Asi aj v tomto prípade platí, že v najlepšom treba prestať.

David Schwimmer

Šestku hlavných hrdinov uzatvára postava Rossa, ktorú si zahral herec David Schwimmer. Ross bol vášnivým paleontológom, ktorý rád „poučoval“ svojich kamarátov a z nejakého dôvodu mal rád aj rozvody. Nakoniec však skončil s Rachel, tak ako si to želali diváci po celom svete.

https://www.instagram.com/p/Be_RHX5BzfD/?taken-by=_schwim_

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií