fbpx
Takto zostarli hlavní predstavitelia kultového seriálu Priatelia. Budete prekvapení

Takto zostarli hlavní predstavitelia kultového seriálu Priatelia. Budete prekvapení

Americký komediálny seriál Priatelia patril v 90tych rokoch minulého storočia k tým najobľúbenejším a najsledovanejším seriálom nielen v Amerike, ale aj na celom svete. Od jeho poslednej časti ubehlo už vyše desať rokov a takto sa zmenili jeho hlavní predstavitelia.

Jennifer Aniston

Herečka Jennifer Aniston si v seriáli zahrala postavu Rachel, mladej ženy, ktorá opustila svojho snúbenca pred oltárom, aby dosiahla v živote viac ako len sobáš s bohatým doktorom. Najprv pracovala ako čašníčka, neskôr sa jej podarilo uplatniť vo svete módy.

View this post on Instagram

"And from the chaos of her soul, there flowed beauty."

A post shared by Jennifer Aniston Fans (@jenniferanistononline) on

Courteney Cox

Herečka Courteney Cox stvárnila postavu prehnane poriadkumilovnej Moniky, ktorá bola mladšou sestrou Rossa a neskôr aj manželkou Chandlera. Počas seriálu pracovala ako šéfkuchárka.

Matthew Perry

Herec Matthew Perry stvárnil postavu vždy vtipného Chandlera, ktorý mal v zásobe vtipy na každú situáciu v ich životoch. Mali ste jeho humor radi, alebo ani nie? Dlhé roky nikto nevedel poriadne, čo vlastne Chandler robí, no nakoniec skončil v reklamnej agentúre.

View this post on Instagram

🙌🏼 #matthewperry again.. credit to the owner 🌝

A post shared by matthew perry (@mattylangfordperry) on

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Dokázal by si spoznať celebrity na maturitných fotkách?! Pri pohľade na Marilyna Mansona nebudeš chápať!
Google+ Linkedin

Autor:

Moje meno je Rado a písanie ma baví už od detstva, už nech to znie akokoľvek klišé. Pôvodne som chcel ísť študovať žurnalistiku, ale nakoniec som vyštudoval kulturológiu na Univerzite Komenského. Napriek tomu, že veľa ľuďom tento odbor veľa nepovie, tak mňa štúdium veľmi bavilo a som rád, že sa teraz môžem venovať písaniu aj na témy, ktoré sme riešili v škole. Veď, čo môže byť viac ako robiť to, čo človeka teší a napĺňa."