fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Takto zostarli hlavní predstavitelia kultového seriálu Priatelia. Budete prekvapení

Lisa Kudrow

Lisa Kudrow si zahrala postavu trošku bláznivej, ale veľmi milej Phoebe. Bola tak zvláštne čudná, až ju každý miloval. Súhlasíte? Pamätáte si na jej pieseň „Smradľavá mačka“?

View this post on Instagram

❤️ this @blackbookmag

A post shared by Lisa Kudrow (@lisakudrow) on

Matt LeBlanc

Herec Matt LeBlanc hral v seriáli Joeyho, mladého muža, ktorý mal rád ženskú spoločnosť a snažil sa preraziť ako herec, čo sa mu v posledných sériách aj podarilo. On ako jediný pokračoval v natáčaní aj po skončení seriálu Priatelia, no seriál, ktorý niesol jeho meno už nemal taký úspech. Asi aj v tomto prípade platí, že v najlepšom treba prestať.

David Schwimmer

Šestku hlavných hrdinov uzatvára postava Rossa, ktorú si zahral herec David Schwimmer. Ross bol vášnivým paleontológom, ktorý rád „poučoval“ svojich kamarátov a z nejakého dôvodu mal rád aj rozvody. Nakoniec však skončil s Rachel, tak ako si to želali diváci po celom svete.

https://www.instagram.com/p/Be_RHX5BzfD/?taken-by=_schwim_

 

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií