fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tomáš Tatar: úspešný športovec aj podnikateľ. Toto ste o ňom nevedeli

Máte tip? napíšte nám mailom

Slovensko má veľa úspešných športovcov, ktorí sa neboja výziev a snažia sa byť lepší a lepší. Jedným z nich je aj Tomáš Tatar, ktorý je známy hokejista.

Tomáš Tatar je úspešný hokejista i podnikateľ

Tomáš Tatar je hokejový útočník, ktorý reprezentuje Slovensko a v NHL hrá za kanadský tím Montreal Canadiens. Ročne zarobí pár miliónov, a tak sa rozhodol, že bude doma podnikať. Ako správny športovec telom aj dušou si v Dubnici otvoril obrovské fitness centrum FitFabrik. Na svoje si tu príde každý milovník športovania, pretože sú tu viaceré zóny na cvičenie – Crossfit, aerobik, kardi, fitness či bojová zóna. Čo ho viedlo k takému rozsiahlemu projektu? Vlastné skúsenosti, pretože keď chcel na Slovensku behať a trénovať, musel chodiť po rôznych miestach a teraz je všetko na jednom.

Prezývok nie je nikdy dosť

Správny športovec má vždy nejakú prezývku, občas ich je aj viac. Tomáš Tatar je u nás známy ako Trto. Je to mierne skomolená skratku priezviska draftového výberu Detroitu z roku 2009. Nie je to nič dvojzmyselné, ale len menší prešľap, ktorý sa uchytil. V marci tohto roka dokonca vyhral súťaž o najlepšiu prezývku v NHL. Je to tradičná anketa, v ktorej hráči odpovedajú na otázky ohľadom diania na ľade i mimo neho. Kategóriu „najlepšia prezývka” ovládol práve Tatar. Prezývajú ho tuna, teda tuniak. Ešte sme sa nedopátrali, prečo je to tak.

Prečítajte si tiež:
ŠOK: Agresívny muž brutálne dobodal manželku priamo pred očami ich maloletého syna!

https://www.instagram.com/p/B3-CfTinKUm/

Aj Tomáš Tatar má tetovanie

Pri športovcoch sme si v posledných rokoch všimli narastajúci počet tetovaní. Máloktorý z nich sa uspokojí len s jedným, a tak sú ich telá pokreslené ako knihy. Na mnohých fotkách Tomáša udrie do očí tetovanie veľkého tigra v japonskom štýle. Je farebný a naozaj pútavý. Prečo tiger? Je to dravec, vodca a zastaviť ho je neuveriteľne ťažké. Tetovaní má Tomáš Tatar viac a niekde nie je napísané, že nejaké ešte nepribudne. Veď aj vďaka nim je príťažlivý a ženy priťahuje ako magnet. Po jeho boku boli vždy samé krásky, ale tie už k športovcom tak nejako patria.

Prečítajte si tiež:

Neseďte doma a doprajte si pohyb: Aké benefity športovanie prináša?

Zdroj: sport7.sk  sport.sme.sk  topky.sk  manmagazin.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií