fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V talianskom meste ožil internet! A to doslova! Milé fotografie mladých aj dôchodcov vás o tom presvedčia!

Máte tip? napíšte nám mailom

Pretože vek nie je prekážka a fantázií sa medze nekladú

Tento skvelý nápad zažívajú na vlastnej koži ľudia z talianskeho mestečka Civitacampomarano. Napriek tomu, že internet tam ľudia veľmi nepoznajú, pretože sa riadia svojím bežným životom a tradíciami, svoje mesto si zariadili tak, aby žiadny ozajstný internet nepotrebovali. A tak sa 500 obyvateľov mesta teší z toho, že majú poštovú schránku označenú logom Gmailu, lekáreň je označená ako známy antivirus, na ulici uvidíte “stenu” na facebookove statusy… Jednoducho mesto kráčajúce s dobou 🙂 .

Napriek tomu, že títo občania robia všetko tak, ako predtým, možno žijú rovnako ako ostatní jednoduchí ľudia na svete, ich život a mesto zviditeľňujú len logá a označenia, ktoré umiestnili na verejné miesta. Nuž, keby sa takéto niečo presadilo aj na Slovensku, možno by sa zvýšila návštevnosť pobočiek pošty, knižníc a ľudia by sa medzi sebou začali rozprávať viac naživo, ako cez obrazovky mobilov a počítačov..

WIKI

Twitter

YT

FB

Facebook

Google

Gmail

Ebay

Avast -

tn

tIN

Všetko a ešte o niečo viac si môžte pozrieť aj vo videu

Zdroj:  biancoshock.com  youtube.com

Prečítajte si tiež:
Vieš prečo zatvárame oči pri bozkávaní? Dôvod ťa prekvapí!
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií