fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tancujúci milionár Gianluca Vacchi sa dočkal paródie!

Máte tip? napíšte nám mailom

Lepšie ako originál?

Taliansky multimilionár Gianluca Vacchi s 2,2 miliónmi sledovateľov na Instagrame už niekoľko dní baví svet svojimi videami. Na sociálnej sieti sa ich objavilo hneď niekoľko, na ktorých tancuje spoločne so svojou mladou a krásnou snúbenicou Giorgiou Gabriele. Napriek tomu, že boháč má už 49 rokov, vyzerá skvele a energie má viac než dosť. Leto pre neho znamená oddych pri bazéne, na jachte a spoločnosť mu robia mladé slečny, pri tanečných vystúpeniach však vídame po jeho boku len snúbenicu.

Po internete teraz začala kolovať zatiaľ prvá paródia na Gianlucove choreografie. Stojí za ňou skupina I Sciosciammocca Guzzi Comici, ktorá ňou zožala obrovský úspech a video za pár dní doslova obletelo svet. Obe videá si môžte pozrieť nižšie a posúdiť, ako podľa vás sparodovali milionára a jeho snúbenicu.

Paródia

Originál

https://www.youtube.com/watch?v=ECLatekmA8Q

Zdroj: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií