Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tancujúci milionár Gianluca Vacchi sa dočkal paródie!

Lepšie ako originál?

Taliansky multimilionár Gianluca Vacchi s 2,2 miliónmi sledovateľov na Instagrame už niekoľko dní baví svet svojimi videami. Na sociálnej sieti sa ich objavilo hneď niekoľko, na ktorých tancuje spoločne so svojou mladou a krásnou snúbenicou Giorgiou Gabriele. Napriek tomu, že boháč má už 49 rokov, vyzerá skvele a energie má viac než dosť. Leto pre neho znamená oddych pri bazéne, na jachte a spoločnosť mu robia mladé slečny, pri tanečných vystúpeniach však vídame po jeho boku len snúbenicu.

Pokračovanie pod reklamou
Pokračovanie pod reklamou

Po internete teraz začala kolovať zatiaľ prvá paródia na Gianlucove choreografie. Stojí za ňou skupina I Sciosciammocca Guzzi Comici, ktorá ňou zožala obrovský úspech a video za pár dní doslova obletelo svet. Obe videá si môžte pozrieť nižšie a posúdiť, ako podľa vás sparodovali milionára a jeho snúbenicu.

Prečítajte si tiež:
Svadobné šaty a 100 rokov vývoja v 3 minútach!

Paródia

Originál

https://www.youtube.com/watch?v=ECLatekmA8Q

Zdroj: youtube.com

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií