Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Taraba chce mobilizovať voličstvo do eurovolieb. Bude apelovať na to, aby voliči volili národné sily

Uviedol, že SNS prijme kolektívne rozhodnutie, kto do europarlamentu pôjde.

14.4.2024 (SITA.sk) – Minister životného prostredia Tomáš Taraba (nom. SNS) chce mobilizovať voličstvo do eurovolieb. Ako uviedol v relácii V politike televízie TA3, chce apelovať na to, aby voliči volili do Európskeho parlamentu (EP) národné sily.

„Idem robiť vyslovene kampaň,“ vyjadril sa jeden z kandidátov Slovenskej národnej strany (SNS) do EP. Nepoprel, že jeho prioritou je dokončiť veci doma na Slovensku. Rovnako uviedol, že SNS prijme kolektívne rozhodnutie, kto do europarlamentu pôjde. On sám sa tomuto rozhodnutiu plánuje podrobiť.

Poslanec parlamentu za hnutie Progresívne Slovensko Martin Dubéci sa vyjadril, že progresívci postavili do eurovolieb silnú kandidátku. Zdôraznil, že ak budú ich kandidáti zvolení, svojich mandátov v EP sa ujmú.

Viac k témam: Kandidatúra, Minister životného prostredia SR, Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby)
Zdroj: SITA.sk – Taraba chce mobilizovať voličstvo do eurovolieb. Bude apelovať na to, aby voliči volili národné sily © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií