fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Táto dierka na rukoväti hrncov tam nie je len tak! To, načo slúži, ťa prekvapí a budeš ju využívať už stále

Máte tip? napíšte nám mailom

Túto vychytávku budeš oddnes používať denne!

Hrnce sú súčasťou dennodenného života najmä gazdiniek, ale, samozrejme, nielen ich. Do kontaktu s nimi často prichádzajú i študenti, ktorí si chcú pripraviť niečo pod zub. Keď už varíme, je potrebné používať aj varešku, aby sa nám chutné jedlo nepripálilo. A v tom to príde – zamiešaš, varechu vytiahneš a … kam s ňou?

Väčšina ľudí ju buď položí priamo cez hrniec alebo ju zloží na kuchynskú linku. A tak sa stane, že si neúmyselne zašpiníme buď sporák alebo linku. Teda stávalo sa to. Dnes si ale povieme, ako tomu predísť!

Určite si si všimol, že niektoré hrnce majú na rukoväti dierku a zrejme si sa čudoval, prečo tam je. Táto dierka môže teoreticky slúžiť napríklad aj na zavesenie hrnca, no jej primárne využitie je iné. Slúži na odloženie varechy, ktorú pri varení používame.

sub-buzz-10410-1474466913-1

Vedeli ste o tejto zaujímavosti?

Zdroj: buzzfeed.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií