fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Táto fotka chorých dievčat obletela v roku 2014 svet. Takto vyzerajú malé bojovníčky dnes

Máte tip? napíšte nám mailom

Fotografka Lora Scantling urobila v roku 2014 fotku týchto troch malých dievčat, ktoré bojovali proti rakovine. Teraz, o 3 roky neskôr svoje fotenie znova zopakovala a takýto je výsledok.

Spomínaná fotografka Lora sa k prvotnému foteniu uchýlila potom, ako jej na rakovinu pľúc zomrel otec a taktiež kamarátkin syn. Potom, ako zverejnila príspevok na Facebooku, sa na spoločné fotenie prihlásili Rylie, Rehann a Ainsley. Dovtedy sa tieto tri dievčatá vôbec nepoznali, avšak, toto spoločné fotenie ich zmenilo.

Ako si môžete všimnúť na fotke z roku 2014 sú tri dievčatá, ktoré sa vzájomné objímajú a vyjadrujú si vzájomnú podporu. Zvečnená fotka je aj bez slov veľkou výpoveďou a je plná emócií.

childhood-cancer-survivors-recreate-photo-scantling-photography-8-58bfb504d481d__700

A dnes, po troch rokoch sa fotka stáva ešte viac emotívnejšou. Vzájomná podpora dodala síl každému z dievčat a dnes sú vyliečené, ba čo viac sú oveľa zdravšie a silnejšie ako predtým a radosť zo života a vyliečenia z nich priam srší.

childhood-cancer-survivors-recreate-photo-scantling-photography-16-58bfb516244ad__700

Aj tento príbeh je symbolom toho, že zázraky sa dejú aj v súčasnosti.

Zdroj: www.boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií