fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Táto modelka šokuje svojim vekom celý svet! Nebudeš chcieť veriť, že má toľko rokov!

Máte tip? napíšte nám mailom

Modelka dokazuje, že vek je len číslo!

Yazemeenah Rossi je modelkou, ktorá človeka upúta hneď na prvý pohľad. Oslňuje nielen svojou bielou hrivou, ale i dokonalou postavou. Keď sa však na ňu pozrieš bližšie uvidíš, že nepatrí práve k najmladším kráskam sveta. Práve naopak. Yazemeenah je jednou z najstarších modeliek na svete.

6545141

Rossi, ktorá má 61 rokov, no na svoj vek rozhodne nevyzerá a jej dokonalú postavu jej môže závidieť nejedna dvadsiatka. Modelingu sa venuje už 33 rokov a je stále veľmi vyhľadávanou osobnosťou, ktorá fotí pre rôzne svetoznáme značky. O svoje fotografie sa delí so svetom i prostredníctvom Instagramu.

454312

545455454

9531454

Recept na krásu?

Modelka, ktorá starnutie nezakrýva a starne s gráciou, sa ale vrások nebojí a nebojuje s nimi plastikami, ani predraženými kozmetickými prípravkami. Prezradila však, že na svoju pleť používa obyčajný olivový olej, ktorý si nanáša nielen na tvár, ale i na vlasy.

Zdroj: iprima.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií