fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Šokujúce priznanie Kate Middleton: Každé tehotenstvo ma ničilo

Kate Middleton verejne priznala dlho skrývané tajomstvo. Predtým, ako sa narodili jej deti, šialene trpela.

Máte tip? napíšte nám mailom

Kate Middleton sa rozhodla s verejnosťou zdieľať niektoré, doteraz nezverejnené tajomstvá. Tie súviseli s jej troma tehotenstvami. Vojvodkyňa z Cambridge pred narodením každého zo svojich potomkov prežívala obrovské trápenie. Tieto šokujúce informácie odhalila Kate pri nahrávaní jedného z podcastov.

Tehotenstvá Kate Middleton

Deväť mesiacov pred narodením dlho očakávaného dieťaťa nie je vždy synonymom šťastia a potešenia pre každú nastávajúcu matku. A Kate Middleton sa zaradila medzi tie budúce matky, ktoré počas svojho tehotenstva trpeli. Manželka princa Williama trpela 9 mesiacov tehotenskou hyperémiou. Tá sa vyznačuje silnými záchvatmi nevoľnosti, výkyvmi nálad a podobne.

V podcaste Happy Mum, Happy BabZ sa vojvodkyňa z Cambridge rozhodla povedať pravdu a neskrývala nič z toho, čo sa jej počas tohto obdobia dialo.

,,Počas troch tehotenstiev som sa cítila úplne vyžmýkaná. Mala som silné ranné nevoľnosti. Nikdy som nepatrila k tým budúcim matkám, ktoré sú v tomto období spokojné a šťastné,“ priznala Kate Middleton v rozhovore.

Manželka princa Williama tiež opisuje tehotenstvo ako „výzvu“. Nielen pre ňu, ale aj pre svojich blízkych a milovaných. Tí boli často svedkami jej výkyvov nálad. „William sa cítil bezmocný a pre každého je ťažké vidieť, ako ten druhý trpí, bez toho, aby sme s tým mohli niečo urobiť.“

Záchrana v poslednej chvíli

Našťastie sa Kate Middleton podarilo nájsť zázračný liek, ktorý jej pomohol počas každého jedného tehotenstva. Nebola to žiadna chémia ani babské rady. Kate podstúpila hypnózu.

Prečítajte si tiež:
Deti Kate Middleton a Williama nesmú mať kamarátov

Vojvodyňa z Cambridge zároveň potvrdila, že hypnózu využila aj počas svojich troch pôrodov, keď priviedla na svet princa Georga, princeznú Charlotte a princa Louisa.

K tomu rozhodnutiu však nepotrebovala súhlas Williama a ani oň nežiadala: „Ani som sa ho na to nepýtala. Bolo to niečo, čo som chcela urobiť pre seba,“ spomína si na náročné obdobie deviatich mesiacov a dodáva: „Naozaj som pochopila a cítila silu meditácie, hlbokého dýchania a vecí, ktoré s tým súvisia. Keď som sa počas tehotenstva necítila dobre, vždy mi to pomohlo. Zároveň som si uvedomila, že s týmito maličkosťami by som mohla získať aj kontrolu nad bolesťou pri pôrode.“

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Daily Mail YouTube American Pregnancy

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií