fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tehotná Ashley Graham zažiarila na titulke Vogue: Za kilá sa nehanbí

Máte tip? napíšte nám mailom

Ashley Graham patrí k plus size modelkám, ktoré sa za svoje telo rozhodne nehanbia a hrdo ho vystavujú svetu na obdiv. Najnovšie sa objavila na titulke časopisu Vogue, kde vyzerala výborne.

Ashley Graham očarila v zlatom

Americký módny časopis Vogue je slávny a na svoje titulky si starostlivo vyberá úspešné a talentované ženy. Modelky sa na nich neobjavujú často, ale teraz urobili výnimku. Kyprá Ashley Graham s anjelskou tvárou sa tu ukázala v zlatom  kaftane Oscar de la Renta, v ktorom vyniklo jej tehotenské bruško.  Patrí k ženám, ktoré svoje “nedokonalosti” nosia veľmi hrdo a nemajú problém ukázať svetu svoje nevyretušované fotografie. Tuk, strie i celulitídu neskrýva a snaží sa ženy podporovať v tom, aby sa za svoje nedokonalosti a chybičky krásny nehanbili. Bojuje tak proti trendu vychudnutých žien, ktoré sa považujú za akýsi ideál krásy.

Nevie, aké je to byť štíhla

Mnohé modelky svoju kariéru rozbehnú vďaka štíhlej postave a snahe o dokonalosť. Bezchybné telo, vlasy, make-up a úsmev prezentujú na každom kroku, a tak udávajú trendy najmä pre mladé dievčatá. Ashley Graham je v tomto celkom iná. Ako sama povedala, nevie, aké je to byť štíhla ako ostatné modelky. Nikdy taká nebola a zvykla si na reči ľudí, že by jednoducho mala schudnúť. Krásna žena sa schudnúť snažila, skúsila diéty. Nešlo to, a preto prijala seba takú, aká naozaj je. Kariéru postavila na svojich kilách navyše a modeling ju vyniesol do výšin.

https://www.instagram.com/p/B5u84-3gZfv/

Najznámejšia plus size modelka

Ashley Graham čaká svojho prvého potomka s manželom Justinom Erwinom. Napriek radostnému očakávaniu zo svojho pracovného tempa nijak neupustila a pracuje, koľko vládze. Objavuje sa na rôznych podujatiach a ani v pokročilom štádiu tehotenstva sa nevzdáva rôznych odvážnych šiat. Jej krásu chvália fanúšikovia na sociálnych sieťach a držia jej palce, aby všetko zvládla a nesnažila sa na sebe nič meniť. Napriek tomu sa nájdu ľudia, ktorí tvrdia, že nie je dobrým vzorom, lebo verejne ospevuje nadváhu. Nuž, názor nech si urobí každý sám, ale nič to nemení na tom, že Ashley Graham je vo svojom tele spokojná.

https://www.instagram.com/p/B40I9XRgr_k/

Prečítajte si tiež:

Vedeli ste, že tieto hollywoodske herečky sa tešia z nových prírastkov do rodiny?

Zdroje: vogue.com  pluska.sk  pravda.sk  casprezeny.sk  feminity.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií