fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tehotná Dominika Cibulková pod spŕškou kritiky: Si tučná, schovaj sa!

Dominika Cibulková sa onedlho stane mamou. Na sociálnych sieťach je Dominika aktívna aj počas tehotenstva.

Máte tip? napíšte nám mailom

Naposledy pridala fotografiu z profesionálneho fotenia pre Grade magazín. Reakcie Sloveniek nenechali na seba dlho čakať a Dominike sa v príspevkoch doslova posmievajú. Dominika medzitým už komentáre odstránila. Ako sa však už dávnejšie vyjadrila, že si na nenávistné reakcie zvykla, a ťažkú hlavu si z toho naozaj nerobí.

Módny návrhár reagoval na komentáre

Módny návrhár Lukáš Kimlička však reagoval na komentáre a zverejnil na Instagrame takýto status: ,,Vy, ženy, ste veľmi zvláštne tvory. Nikdy som nezažil toľko hejtov pod fotkami ženy a ešte k tomu tehotnej. A teraz je úplne jedno, či je na fotke Dominika Cibulková alebo Anička Pagáčová. NIKDY som nevidel, aby chlap písal chlapovi pod fotku, že je škaredý alebo tučný. A viete prečo? Lebo žiadny chlap sa na toto nezníži. Ale čo dokáže napísať ŽENA druhej ŽENE, tak to je neskutočné. Nekutočné, koľko zla, nenávisti, závisti a pohrdánia je vo vás, ženách. A teraz naozaj nie je dôležité to, že to píšem pod fotku Dominiky. Tá je teraz druhoradá. Prvoradé je to, ako sa vy, ženy, k sebe navzájom správate. Prizám sa, že z niektorých reakcií mi prišlo zle. Pracujem v módnom magazíne už 13 rokov. Stále sa dožadujete, aby sa v nich objavovali aj ženy plnších tvarov, aby sa bojovalo proti anorexii, a aby si všetky ženy boli rovné. No nehnevajte sa na mňa, ale vy, ženy, si pekne “kakáte” do úst. Na fotku ženy, ktorá nemá miery topmodelky, napíšete, že je tučná, a nemala by sa tak ukazovať. Áno, neh chodí po kanáloch, alebo nech nevychádza z domu. Každá žena s konfekčným číslom nad 36 nech sa zatvorí do pivnice a spytuje si svedomie, aby ju náhodou iné ženy na instagrame nezlynčovali. Keď sa žena s plnšou postavou odfotí polonahá (pre vás bude stále NAHÁ), tak ju posielate do pekiel. Ale keď ste deň predtým lajkli úplne nahé tehotenské foto inej prominentnej Slovenky, tak to je v poriadku. Lebo ona je štíhla a nenasiera vás každý deň fotkami svojho života, na ktorý si zarobila sama (lebo nezarobila!). Ja si ženy veľmi vážim a vždy som si vážil, ale prosím vás, majte sa rady. Lebo keď nemáte rada samú seba, potom sa len skrývate za anonymné profily a celé dni rozsievate na internete zlo a hejty. Ak nemáte rada Dominiku, nesledujte ju. Ak máte rada Beyonce, sledujte ju. Hlavne sa už prestante porovnávať, závidieť si, urážať sa a hlavne prestaňte svoje nenávistné hejty skrývať za vyjadrenie názoru. Pretože taký názor nikoho nezaujíma a hlavne je zbytočný. Ženy majú držať spolu!“

View this post on Instagram

Vy ženy ste veľmi zvláštne tvory. Nikdy som nezažil toľko hejtov pod fotkami ženy, a ešte k tomu tehotnej. A teraz je úplne jedno či je na fotke Dominika Cibulková alebo Anička Pagáčová. NIKDY som nevidel aby chlap písal chlapovi pod fotku že je škaredý alebo tučný. A viete prečo? Lebo žiadny chlap sa na toto nezníži. Ale čo dokáže napísať ŽENA druhej ŽENE, tak to je neskutočné. Nekutočné koľko zla, nenávisti, závisti a pohrdánia je vo vás, ženách. A teraz naozaj nie je dôležité to, že to píšem pod fotku Dominiky.  Tá je teraz druhoradá. Prvoradé je to, ako sa vy ženy k sebe navzájom správate. Prizám sa, že z niektorých reakcií mi prišlo zle. Pracujem v módnom magazíne už 13 rokov. Stále sa dožadujete aby sa v nich objavovali aj ženy plnších tvarov, aby sa bojovalo proti anorexii a aby si všetky ženy boli rovné. No nehnevajte sa na mňa, ale vy ženy si pekne "kakáte" do úst. Na fotku ženy, ktorá nemá miery topmodelky napíšete že je tučná a nemala by sa tak ukazovať. Áno, neh chodí po kanáloch, alebo nech nevychádza z domu. Každá žena s konfekčným číslom nad 36 nech sa zatvorí do pivnice a spytuje si svedomie aby ju náhodou iné ženy na instagrame nezlynčovali. Keď sa žena s plnšou postavou odfotí polonahá (pre vás bude stále NAHÁ), tak ju posielate do pekiel. Ale keď ste deň pred tým lajkli úplne nahú tehotenskú foto inej prominentnej slovenky, tak to je v poriadku. Lebo ona je štíhla a nenasiera vás každý deň fotkami svojho života na ktorý si zarobila sama (lebo nezarobila!). Ja si ženy veľmi vážim a vždy som si vážil, ale prosím vás, majte sa rady. Lebo keď nemáte rada samú seba, potom sa len skrývate za anonymné profily a celé dni rozsievate na internete zlo a hejty. Ak nemáte rada Dominiku, nesledujte ju. Ak máte rada Beyonce, sledujte ju. Hlavne sa už prestante porovnávať, závidieť si, urážať sa a hlavne prestante svoje nenávistné hejty skrývať za vyjadrenie názoru. Pretože taký názor nikoho nezaujíma a hlavne je zbytočný. Ženy majú držať spolu! ❤️

A post shared by Lukas Kimlicka (@lukaskimlicka) on

n
instagram.com/lukaskimlicka/

Priali smrť jej bábätku

Dominika Cibulková ešte v apríli zverejnila fotografiu na svojom instagramovom profile, ktorá vyvolala rôzne reakcie. Dominika bola na fotke  oblečená v čiernych dlhých priesvitných šatách. Na fotke bolo jemne vidieť jej rastúce tehotenské bruško.

Cibulková po zverejnení fotky však dostala šokujúcu správu. Fanúšička jej v súkromnej správe, ktorú následne zverejnila na svojom instagrame, priala smrť jej bábätku. Fanúšičke odkázala: Rodičia môžu byť pyšní.

SO adabd b fca jpg
instagram.com/domicibulkova/
Snímka obrazovky o
instagram.com/domicibulkova/

Dominika vydala knihu a ukončila kariéru

Dominika Cibulková je vyhlásená vďaka ôsmim titulom WTA za najlepšiu slovenskú tenistku v histórii. Len nedávno jej vyšla nová kniha s názvom – Tenis je môj život.

Na krste svojej novej knihy – Tenis je môj život – verejne oznámila, že končí s kariérou tenisovej hráčky. O niekoľko mesiacov nakoniec potvrdila radostnú správu.

Obľúbená tenistka si život užíva plnými dúškami, má rada cestovanie, ale aj módu, kvôli ktorej je často kritizovaná. Môžu za to najmä kožuchy, ktoré sú vyrobené z pravej kožušiny.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj instagram

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií