fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tehotná žena si v reštaurácii objednala polievku. Keď zistíte, čo v nej našla, zdvihne sa vám žalúdok

Máte tip? napíšte nám mailom

Takéto prekvapenie by ste v polievke nájsť určite nechceli…

Patria priateľov sa rozhodla vyjsť si na večeru v čínskom meste Weifang, kde navštívili pobočku reštaurácie Xiabu Xiabu. Medzi kamarátmi bola i tehotná žena, ktorá si objednala polievku. Počas toho, ako ju jedla však prišlo zhnusenie. V jedle totiž našla uvareného potkana.

Hostia si zavolali majiteľa prevádzky, ktorý sa v obave o zlú reputáciu reštaurácie snažil celý incident vyriešiť tým, že im ponúkol odškodné vo výške 5-tisíc yuanov, čo je v prepočte asi 630 eur. Nespokojným zákazníkom sa však táto suma zdala prinízka a argumentovali aj tým, že ich priateľka, ktorá polievku konzumovala, je v druhom stave. Vtedy majiteľ zvýšil ponuku na 20-tisíc yuanov (2500 eur) a neodpustil si poznámku o tom, že táto suma by mala postačiť aj na interrupciu.

Znechutená budúca mamička nahlásila prípad úradom. Reštauráciu tak navštívili hygienici, ktorí tam zaznamenali hneď niekoľko nedostatkov a nariadili dočasné zatvorenie, kým nedôjde k náprave.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií