fbpx
Tehotná žena si v reštaurácii objednala polievku. Keď zistíte, čo v nej našla, zdvihne sa vám žalúdok

Tehotná žena si v reštaurácii objednala polievku. Keď zistíte, čo v nej našla, zdvihne sa vám žalúdok

Takéto prekvapenie by ste v polievke nájsť určite nechceli…

Patria priateľov sa rozhodla vyjsť si na večeru v čínskom meste Weifang, kde navštívili pobočku reštaurácie Xiabu Xiabu. Medzi kamarátmi bola i tehotná žena, ktorá si objednala polievku. Počas toho, ako ju jedla však prišlo zhnusenie. V jedle totiž našla uvareného potkana.

Hostia si zavolali majiteľa prevádzky, ktorý sa v obave o zlú reputáciu reštaurácie snažil celý incident vyriešiť tým, že im ponúkol odškodné vo výške 5-tisíc yuanov, čo je v prepočte asi 630 eur. Nespokojným zákazníkom sa však táto suma zdala prinízka a argumentovali aj tým, že ich priateľka, ktorá polievku konzumovala, je v druhom stave. Vtedy majiteľ zvýšil ponuku na 20-tisíc yuanov (2500 eur) a neodpustil si poznámku o tom, že táto suma by mala postačiť aj na interrupciu.

Znechutená budúca mamička nahlásila prípad úradom. Reštauráciu tak navštívili hygienici, ktorí tam zaznamenali hneď niekoľko nedostatkov a nariadili dočasné zatvorenie, kým nedôjde k náprave.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Ste tehotná? Sledujte, ako originálne môžete túto radostnú správu oznámiť svojim blízkym. Číslo 10 je podľa mňa TOP!
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.