Tento šesťročný chlapec je azda najväčším fanúšikom Michaela Jacksona. Stále totiž verí, že jeho idol žije

Tento šesťročný chlapec je azda najväčším fanúšikom Michaela Jacksona. Stále totiž verí, že jeho idol žije

Michael Jackson bol bezpochyby jedna z najväčších speváckych legiend. Svedčí o tom aj fakt, že aj po ôsmich rokoch od jeho úmrtia sú jeho piesne stále hitmi a často ich môžeme počuť v rádiách či na internete. Okrem piesni sú však stále živé jeho známe tanečné kroky a pózy. A čo je najlepšie, rady jeho fanúšikov sa neustále rozrastajú.


Dnes vám predstavíme jeho azda najväčšieho fanúšika, ktorý sa volá Wiliam Gibbons a má iba 6 rokov. Prvýkrát počul skladbu od Jacksona, keď mal iba 2 roky a išlo o skladbu Thriller. Od tej doby sa Michael Jackson stal jeho najväčším idolom. “Keď mu boli tri, nosil kostýmy každý deň po dobu jedného roku. Teraz to už nejde, pretože chodí do školy,” dodala maminka chlapca.

fanusik

Najzaujímavejšie na celom tom je, že mladý fanúšik nevie, že jeho idol už nežije. Jeho mamka mu túto správu nikdy nepovedala, aby chlapček nebol smutný. Pravdou však je, že raz mu o smrti speváka povedal jeho kamarát, avšak, chlapček tomu odmietal uveriť, a tak je pre neho táto legenda stále živá.

Ako mamina priznala, každý rok navštevujú koncerty na počesť speváka. A takto to malému Wiliamovi ide v tanci 🙂

Zdroj: www.frekvence1.cz

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Je kráľ popu stále nažive?! Táto fotka dáva nádej všetkým fanúšikom Michaela Jacksona
Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*