fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tento známy chlapec využil svoju popularitu, aby otcovi zachránil život! Takto vyzerá po rokoch

Máte tip? napíšte nám mailom

Sammy Griner sa stal už ako dieťa populárny a to vďaka fotke na pláži v Jacksonville na Floride. Tam ho ako jedenásťmesačné dieťa odfotila jeho mama, pričom táto jeho fotka pod názvom Success Kid’ (Dieťa úspechu) sa stala okamžite hitom na celom svete.

boy

Aj vďaka svojej popularite sa stal Sammy jedným z najslávnejších detí a to už ako štvorročný. Odvtedy prešlo už niekoľko rokov a Sam sa za žiadnych okolností nechcel zviditeľňovať. Svoje rozhodnutie sa však rozhodol zmeniť kvôli záchrane svojho otca.

Tomu v roku 2009 kompletne zlyhali obličky, a tak súrne potreboval transplantáciu. Bohužiaľ, nemohli si ju dovoliť, pretože ide o finančne veľmi nákladný zákrok.

Vtedy sa Sam rozhodol využiť svoju popularitu. Na stránke GoFundMe zriadil nadačné konto, aby prostredníctvom vyzbieraných peňazí dokázal zachrániť život svojmu otcovi. Už behom jedného dňa sa vyzbieralo 100-tisíc dolárov, a tak mala rodila dosť na zaplatenie operácie i potrebnej starostlivosti.

3b2b7f3200000578-4013308-image-a-67_1481202421510

Samov otec, pán Griner, podstúpil v auguste 2015 transplantáciu, ktorá dopadla úspešne. Aj preto je Sammy vďačný svojej popularite i svojim fanúšikom, pretože mu pomohli zachrániť jeho otca.

Prečítajte si tiež:
Čím sa líši skutočný priateľ od falošného? Tieto ilustrácie ti to ukážu!

Aj napriek tomu však naďalej nechce byť medializovaný. Podľa jeho vlastných slov chce, aby si ho ľudia pamätali pre niečo iné ako fotku z detstva. V dospelosti sa údajne tento chlapec chce stať umelcom, a tak o ňom možno už čoskoro budeme opäť počuť.

3b2d72be00000578-4013308-image-a-64_1481201923789

Zdroj: www.dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií