fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Smutná správa pre fanúšikov obľúbeného seriálu: Teória veľkého tresku končí

Máte tip? napíšte nám mailom

Obľúbený seriál Teória veľkého tresku skončí svoje pôsobenie na obrazovkách už čoskoro…

Najúspešnejší a najobľúbenejší seriál z dielne CBS, The Big Bang Theory, alebo po slovensky Teória veľkého tresku, nečakane končí. Ide o nečakaný krok, pretože ešte pred nedávnom Kelly Kahl, prezident spoločnosti CBS Entertainment, na tlačovej konferencii uviedol, že dúfa v 13. sériu. Nasvedčovala tomu i veľká divácka priazeň.

Teraz je ale všetko inak a už sa vie, že sitkom skončí dvanástou sériu v máji 2019. “Budeme naveky vďační našim fanúšikom za podporu posledných 12 sérií Teórie veľkého tresku,” uviedli v spoločnom vyhlásení CBS a jeden z autorov seriálu, Chuck Lorre.

Teória veľkého tresku je dielom Chucka Lorreho a Billa Pradyho a začala sa vysielať v septembri 2007. Sitkom, ktorý mapoval zo začiatku život Sheldona Coopera, Leonarda Hofstadtera, Penny, Howarda Wolowitza a Raja Koothrappaliho, sa stal rýchlo populárnym a vysoké boli i jeho hodnotenia. Postupne sa na scéne objavili i ďalšie kľúčové postavy a to Amy Farrah Fowler a Bernadette Rostenkowski.

Sitkom, ktorý je najdlhšie vysielaným multikamerovým seriálom bude mať dokopy až 279 epizód.

Prečítajte si tiež:
Sajfa sa stal otcom! Veronika Cifrová už porodila

 

 

Foto: https://www.cravetv.ca/show/the-big-bang-theory-29964

Zdroj: https://www.slashfilm.com/big-bang-theory-ending/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií