fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dlhoočakávaný trailer Terminátora dorazil! Nechýba ani Sarah Connor a starý dobrý T-800 v podaní Arnolda Schwarzeneggera

snímka by mala v príbehu ignorovať všetky filmy Terminátora

Máte tip? napíšte nám mailom

Terminátor: Temný osud: tak znie oficiálny názov pre najnovší počin, v ktorom opäť ožijú dnes už kultové stroje.

Príbeh je tentokrát, zdá sa, zasadený prevažne do Mexika a jednou z hlavných hrdiniek bude práve mladá Mexičanka.

Spoločne so známymi postavami ako Sarah Connor (Linda Hamilton) a T-800 (Arnold Schwarzenegger) sa objavia aj nové tváre. Medzi nimi napríklad aj Natalia Reyes, Mackenzie Davis, Gabriel Luna či Diego Boneta.

Pozrite si očakávaný trailer na film Terminátor: Temný osud:

Na konci roka 2019

Ako sa už skôr písalo, snímka by mala v príbehu ignorovať všetky filmy Terminátora, ktoré nakrútil James Cameron – ten projekt tentokrát produkuje, viac sa sústredí na pokračovanie Avatara, na ktoré sa môžeme tešiť už budúci rok, 18. decembra 2020, zatiaľ čo Avatar 3 sa na striebornom plátne zjaví rok na to, 17. decembra 2021.

Aj keď natáčania pôsobia dojmom nekonečného príbehu, pravdou je, že obe pokračovania stihol Cameron relatívne rýchlo – len prvá časť z roku 2009 sa natáčala 10 rokov.

Prečítajte si tiež:
5 YouTube kanálov s koncertmi, ktorých jedinečná atmosféra vás strhne

Film Terminátor: Temný osud režíruje Tim Miller, ktorému akčná zábava určite nie je cudzia, stojí aj za mimoriadne úspešným Deadpoolom (2016). Dátum slovenskej premiéry je stanovený na 22. novembra 2019.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií