fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zbystrite pozornosť! Tesco a Lidl varujú zákazníkov, že museli stiahnuť TIETO nebezpečné výrobky

Máte tip? napíšte nám mailom

Ak máte doma tieto nebezpečné výrobky, vráťte ich v predajni…

Spoločnosť Tesco a spoločnosť Lidl na svojich oficiálnych webových stránkach informovali svojich zákazníkoch o tom, že na ich pultoch sa objavili nebezpečné produkty, ktoré môžu ohroziť zdravie.

Tesco upozorňuje na STOLOVÉ RÁDIO I LIKE, ktoré nespĺňa všeobecnú požiadavku na bezpečnosť a predstavuje tak potenciálnu hrozbu zásahu elektrickým prúdom.

Identifikácia výrobku:  I LIKE STOLOVÉ RÁDIO EAN: 5999886733346

Zdroj: https://www.funmagazin.sk/tesco-a-lidl-sa-opat-vyznamenali-zo-svojich-pultov-musia-stiahnut-4-nebezpecne-produkty/

Spoločnosť Lidl zas svojich zákazníkov varuje hneď pred troma produktmi a to:

  • Rybie prsty s názvom Ocean Sea z aljašskej tresky v chrumkavej bezgluténovej obaľovacej zmesi, krájané z blokov, prakticky bez kostí, predpečené, jednotlivo odoberateľné, hlbokozmrazené 10ks, 300g. Dátum minimálnej trvanlivosti nevyhovujúceho produktu je: 27.12.2018, šarža L 7 186, dodávateľ: Greenland Seafood. Dôvodom stiahnutia sú nevyhovujúce kvalitatívne vlastnosti.
Zdroj: https://www.lidl.sk/sk/Oznam-5222.htm?ar=1
  • Oblátky Tastino s arašidovou náplňou v pomere 57 % a arašidovým posypom 11 %, zdobené kakaovou tukovou polevou 17 % . Hmotnosť výrobku je 210g, dátum minimálnej trvanlivosti 18.1.2019 a dátum výroby 18.4.2018, od dodávateľa Tago Przedsiębiorstwo. Dôvod stiahnutia tohto výrobku sú taktiež nevyhovujúce kvalitatívne vlastnosti. Stiahnutie sa týka výlučne tejto jednej šarže, ostatných výrobkov sa to netýka.
Prečítajte si tiež:
Zabudnite na štýl hygge. Na scénu prichádza päntsdrunk, ktorý si Slováci určite zamilujú
Zdroj: https://www.lidl.sk/sk/Oznam-5222.htm?ar=1
  • Kvasená kapusta v slanom náleve, 1 kg, dátum spotreby 15.08.2018, šarža L 129 od dodávateľa HORTI s.r.o. Dôvodom na stiahnutie tohto produktu sú nevyhovujúce senzorické vlastnosti.

 

Zdroj: https://www.funmagazin.sk/tesco-a-lidl-sa-opat-vyznamenali-zo-svojich-pultov-musia-stiahnut-4-nebezpecne-produkty/

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií