fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

OBRÁZKOVÝ TEST: To, čo vidíte na tomto obrázku ako prvé, prezradí, čo vám bráni stretnúť lásku na celý život

Máte tip? napíšte nám mailom

Ak nemôžete nájsť tú pravú lásku, tento test vám odhalí príčinu…

Po láske túži každý z nás, či si to prizná, alebo nie. Ak nám ale nevyjde viacero vzťahov a zakaždým nám ostane zlomené srdce a oči pre plač, sme sklamaní a rozmýšľame nad tým, čo sa pokazilo. Trápi nás otázka, v čom je problém, že nevieme nájsť človeka, s ktorým by navždy skutočne znamenalo navždy a láska by bola tá pravá, na celý život.

Ak sa vám nedarí nájsť skutočnú lásku, príčinu by vám mohol odhaliť tento test. Pozrite si obrázok nižšie a odpovedzte na jednoduchú otázku: Čo vidíte ako prvé?

 

Pokračovanie na ďalšej strane

Bradatý muž

Pokiaľ vašu pozornosť upútal starší muž s bielou bradou, vypovedá to o vás, že skúsenosti z predchádzajúcich vzťahov vám nedovolia nájsť pravú lásku. Máte dobre vyvinuté kritické myslenie, čo je mnohokrát výhodou, no dokáže to byť i na škodu. To, že sa chcete z minulých vzťahov poučiť, je dobré, no netreba zabúdať na to, že každý vzťah je výnimočný a jedinečný, preto nemožno na všetky uplatňovať rovnaké zásady či pravidlá.

Prečítajte si tiež:
Zoznámte sa s Carmen Baugh - najpyšnejšou a najšialenejšou babičkou v histórii!

Hory

Ak ste si ako prvé na obrázku všimli hory, priepasť medzi vami a vašou životnou láskou tvoria jazvy a zranenia z minulosti. Ste typ človeka, ktorý sa so zlomeným srdcom pasuje dlho a proti bolesti sa snaží obrniť tým, že sa snaží menej viazať a cítiť. To je dôvodom, že aj keď túžite po láske, radšej si držíte odstup, pretože máte veľký strach z odmietnutia a sklamania. Nezabúdajte však, že hoc sa rany z lásky hoja dlho, nemôžete stáť na jednom mieste donekonečna, pretože vám to bráni objavovať všetky krásne veci.

Pár vtákov

Pokiaľ ste ako prvé zbadali pár vtákov, značí to, že máte nerealistické očakávania. Uvedomte si, že aj keď láska dokáže robiť divy, nemôžete očakávať, že vám ten druhý zmení život a vyrieši za vás všetky vaše problémy. Musíte pochopiť, že niektoré veci v živote musíte vyriešiť sami, pretože mnoho vecí, ktoré čakáte od vzťahu, v skutočnosti závisia iba a len od vás a je jedno, či ste sami alebo s niekým.

Prečítajte si tiež:
Čo dnes nosia ženy? #1
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií