fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chceš zbohatnúť? Vyber si jednu z peňaženiek a zisti, aká je tvoja cesta k peniazom

Máte tip? napíšte nám mailom

 

Výber peňaženky ti môže pomôcť na ceste za vysneným bohatstvom.

Všetci sa snažíme či už finančne si prilepšiť, alebo čo najlepšie zabezpečiť seba a svoju rodinu. Zatiaľ čo jedným sa to radí s ľahkosťou a prehľadom, iným to tak jednoducho nejde. Možno je to tým, že každý z nás kráča životom vlastnou cestou a rovnako tak má aj vlastnú cestu k tomu, ako zbohatnúť. Dnešný test ti priblíži, aká cesta je tá pravá pre teba. Stačí si len vybrať peňaženku, ktorá sa ti páči najviac.

penazenky

 

#1

Pokiaľ sa ti najviac zapáčila hneď prvá peňaženka, cesta k tvojmu blahobytu vedie prostredníctvom čistého myslenia a morálky. Ak ale budeš klamať, či niekoho zradíš, peniaze sa k tebe nikdy nedostanú. Ostaň teda verný svojim hodnotám a na ceste za peniazmi si voľ čisté chodníčky, inak na to nepekne doplatíš.

#2

Ak je tvojim výberom druhá peňaženka, odhaľuje to o tebe, že tajomstvo tvojho bohatstva je ukryté v tvojej hlave. Si chodiacou studnicou skvelých nápadov a tvoja flexibilita, bystrá myseľ, vynaliezavosť a otvorenosť ti dopomôžu k úspechu. Vsadiť by si mal na finančnú alebo právnickú sféru.

Prečítajte si tiež:
Ako sa tvária ľudia na fotkách z baru? Naked Bananas ti to predvedú

#3

Výber tretej peňaženky prezrádza, že tajomstvom tvojho úspechu sa ukrýva vo viere. Nezáleží v koho alebo v čo veríš, dôležité je, že ti to dodáva silu a motivuje ísť ďalej. Na dosiahnutie všetkého, čo chceš musíš veriť sám v seba a svoju vnútornú silu. Najlepším zamestnaním pre teba je práca s ľuďmi.

 

 

Pokračovanie na ďalšej strane

Výber peňaženky ti môže pomôcť na ceste za vysneným bohatstvom.

Všetci sa snažíme či už finančne si prilepšiť, alebo čo najlepšie zabezpečiť seba a svoju rodinu. Zatiaľ čo jedným sa to radí s ľahkosťou a prehľadom, iným to tak jednoducho nejde. Možno je to tým, že každý z nás kráča životom vlastnou cestou a rovnako tak má aj vlastnú cestu k tomu, ako zbohatnúť. Dnešný test ti priblíži, aká cesta je tá pravá pre teba. Stačí si len vybrať peňaženku, ktorá sa ti páči najviac.

penazenky

 

#4

Pokiaľ si si vybral štvrtú peňaženku, bohatstvo, ktoré nadobudneš, dokážeš premeniť na krajší a útulnejší domov. Nech robíš čokoľvek, najdôležitejším pre teba je zabezpečiť komfort tvojim blízkym.

Prečítajte si tiež:
Zmrzlina a skrytá kamera? Perfektná pasca na ľudí! VIDEO

 

#5

Výber piatej z peňaženiek prezrádza, že neustále túžiš napredovať. Túžba je vlastne akýmsi hnacím motorom na tvojej ceste za vysnívaným bohatstvom. V prípade, že si uviazol v rutine, musíš čím skôr nájsť spôsob, ako sa z nej dostať. Stereotyp totiž nie je nič pre teba. Zato také cestovanie alebo šport, to je pre teba to pravé. Dokonca svoje hobby dokážeš premeniť na podnikanie.

 

#6

Pokiaľ tvoj výber padol na poslednú z peňaženiek, cesta k bohatstvu je v tvojom prípade založená na chamtivosti a nenásytnosti. Tá sa našťastie netýka ani tak finančného stavu, ako života celkovo. Je pre teba totiž potešením prežívať každý jeden okamih a užívať si ho naplno a s radosťou. Svoje zážitky rád zdieľaš s inými ľuďmi, čo ťa môže obohatiť nielen vnútorne ale i finančne. Mal by si uvažovať o práci v klube, reštaurácii alebo v oblasti zábavy.

 

 

 

Zdroj: Trendweb.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií