fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Členovia kapely The NOW sa pýtajú: “Čo nás zachráni?”

Máte tip? napíšte nám mailom

Mladá rocková formácia The NOW z východného Slovenska vydáva ďalší singel s názvom „Čo nás zachráni ?“

O tejto kapele sme písali už dávnejšie, a to v súvislosti so singlami „Nepoznám“ a „Naivný“. Videoklip a zároveň aj singel „Nepoznám“ bol prvým zverejneným singlom z pripravovaného albumu, na ktorom kapela pracuje od novembra minulého roka.

Skladba „Naivný“, ďalší singel, ktorý bol zverejnený v podobe lyrics videa, predstavoval akési potvrdenie toho, že nový album kapely bude stáť určite za to. Nielen skladby, ale i skutočnosť , že kapela na tomto albume pracuje so známym gitaristom a producentom Jimim Cimbalom naznačuje, že kapela sa rozhodla album nahrať vo veľkom štýle. Skladba „Čo nás zachráni ?“ je titulnou skladbou pripravovaného, rovnomenného albumu.

Skladba poukazuje na jednu z typických vlastností ľudí, túžbu po moci, ktorá je v ľuďoch zakorenená odjakživa a ktorá sa v konečnom dôsledku obracia proti nim samým. Zaujímavosťou tejto skladby je nepochybne featuring samotného producenta Jimiho Cimbalu. O vizuálnu stránku sa podobne ako v prípade singla „Nepoznám“ postaral Laco Rychtarik.

Prečítajte si tiež:
Slovenská hudobná liga vyráža za kapelami do klubov

The NOW feat. Jimi CIMBALA – Čo nás zachráni?

 

 

 

Zdroj: youtube.com, kapela The Now
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií