Členovia kapely The NOW sa pýtajú: “Čo nás zachráni?”

Členovia kapely The NOW sa pýtajú: “Čo nás zachráni?”

Mladá rocková formácia The NOW z východného Slovenska vydáva ďalší singel s názvom „Čo nás zachráni ?“

O tejto kapele sme písali už dávnejšie, a to v súvislosti so singlami „Nepoznám“ a „Naivný“. Videoklip a zároveň aj singel „Nepoznám“ bol prvým zverejneným singlom z pripravovaného albumu, na ktorom kapela pracuje od novembra minulého roka.


Skladba „Naivný“, ďalší singel, ktorý bol zverejnený v podobe lyrics videa, predstavoval akési potvrdenie toho, že nový album kapely bude stáť určite za to. Nielen skladby, ale i skutočnosť , že kapela na tomto albume pracuje so známym gitaristom a producentom Jimim Cimbalom naznačuje, že kapela sa rozhodla album nahrať vo veľkom štýle. Skladba „Čo nás zachráni ?“ je titulnou skladbou pripravovaného, rovnomenného albumu.

Skladba poukazuje na jednu z typických vlastností ľudí, túžbu po moci, ktorá je v ľuďoch zakorenená odjakživa a ktorá sa v konečnom dôsledku obracia proti nim samým. Zaujímavosťou tejto skladby je nepochybne featuring samotného producenta Jimiho Cimbalu. O vizuálnu stránku sa podobne ako v prípade singla „Nepoznám“ postaral Laco Rychtarik.

The NOW feat. Jimi CIMBALA – Čo nás zachráni?

 

 

 

Zdroj: youtube.com, kapela The Now
PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Podladené gitary, chytľavé refrény a veľká energia na pódiu. Toto je kapela The NOW
Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*