fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

The Paranoid vydáva ďalšie pesničky k novému albumu!

Máte tip? napíšte nám mailom

Nitrianska kapela The Paranoid, ktorá je známa hlavne rockovým fanúšikom, v týchto dňoch vydáva svoj v poradí už 4. album. Po prvom singli, ktorý dostal aj vizuálnu podobu, vypustili taktiež svoj, zatiaľ, posledný singel, ktorý má aj svoj plnohodnotný klip.

Po týchto singloch sme však v posledných dňoch dostali nový prísun skladieb, ktoré sa objavujú na ich novom albume. Pesničky zverejňujú postupne každých pár dní. Song “Tu a teraz”, ktorý zverejnili ako prvý, je taktiež pilotnou skladbou albumu, podľa ktorého dostal album aj pomenovanie.

O deň na to zverejnili ďalšiu skladbuNarodení zvíťaziť“, pri ktorej sme si konečne užili rýchle riffy gitary, scream a taktiež sólo.

Treťou a poslednou vydanou novinkou je pesnička “Nemusim nič len zomrieť”, ktorá je taktiež z tých tvrdších skladieb, ktoré na zatiaľ poslednom albume chýbali. Podrobnejšie si celý album rozoberieme neskôr až po vypočutí všetkých skladieb.

Aktuálne si vypočujte ich novinky, na ktoré sa určite oplatilo čakať.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií