fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

The Prodigy opäť na Slovensku! Kde ich budeš môcť cez prázdniny počuť?

Máte tip? napíšte nám mailom

Legenda sa vracia! Trojčlenné zoskupenie The Prodigy vystúpilo na najväčšom slovenskom letnom festivale Pohoda v roku 2005 a spôsobilo tam nebezpečný a šialený valiaci sa buldozér zvuku. A legendy sa na toto isté miesto vracajú znova!

The Prodigy založili v roku 1990 Liam Howlett, Keith Flint a Leeroy Thornhill. Neskôr sa k ním pridal Maxim.  Na konte majú 2x Brit Awards, 4x MTV Video Music Awards, a 6x MTV Europe Music Awards.

Legendárne songy Firestarter, voodoo people, ‘Breathe’, Omen či Nasty robia z tejto kapely najlepšiu tanečnú kapelu v dejinách. Aspoň podľa ankety Mixmagu.

Neskutočnú energiu a lavínu elekto hudby, ktorá určuje trendy. To zažije trenčianské letisku už toto leto, a to práve pri vystúpení kapely The Prodigy. Tešíš sa?

Ak sa má niektoré veľké meno zopakovať na dvadsiatom výročí Pohody, najlepším kandidátom je táto „nebezpečácka“ trojica. Tí, čo boli na ich pamätnom koncerte v roku 2005 vedia prečo, tí čo neboli to zistia. Píše sa na stránke festivalu Pohoda

Firestarter

Breathe

Nasty

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií