fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Potvrdené!! The Rock aj v Rýchlo a zbesilo 8

Máte tip? napíšte nám mailom

18.5.2015 – Americký silák, herec a wrestler Dwayne Johnson, známejší pod prezývkou The Rock, si zahrá aj v ôsmej sérii Rýchlo a zbesilo. Jeden z najlepších platených hercov v súčasnosti si zopakuje úlohu Lukea Hobbsa. Film by sa mal dostať do amerických kín 14. apríla 2017.

The Rock aj v ôsmej časti Rýchlo a zbesilo
The Rock aj v ôsmej časti Rýchlo a zbesilo

O tom, že sa americký herec predstaví aj v ôsmej sérii, informoval portál Collider, ktorý citoval hercove slová z nedávnej tlačovej   konferencie.“Samozrejme, Hobbs bude súčasťou aj ôsmeho Rýchlo a zbesilo. Bez neho by séria nemohla pokračovať,” uviedol.

Dwayne sa netají tým, že filmári tiež uvažujú o nakrútení spinoffu, ktorý by divákom a diváčkam priblížil Hobbsov život. “Všetci máme o to záujem, máme dôležité rokovania so štúdiom. Podľa mňa je na to priestor, ale dôležité aj tak je, čo budú chcieť diváci,” tvrdí herec.

Na predošlú časť, Rýchlo a zbesilo 7 si môžeme zaspomínať prostredníctvom jedného z najkrajších filmových soundtrackov.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií