fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ak príliš veľa míňate, tieto aplikácie by vám mohli pomôcť ušetriť stovky eur

Máte tip? napíšte nám mailom

Dostať pod kontrolu tok financií je pre mnohých ľudí náročná úloha. Ak ju však zvládnete, dokážete efektívne ušetriť peniaze, splácať všetky každodenné výdavky a obmedziť kúpu zbytočností.

V obchode s mobilnými aplikáciami nájdete niekoľko nástrojov, ktoré vám môžu pomôcť so šetrením peňazí. Niektoré aplikácie vám pomôžu lepšie pochopiť vaše príjmy a výdavky a podľa toho prispôsobiť vaše správanie.

Vybrali sme pre vás aplikácie, ktoré dokážete jednoducho zakomponovať do vášho denného režimu. Od sporenia peňazí až po dômyselný nástroj, ako nahradiť televíziu. Toto sú smart appky vhodné do každodenného života.

Zdroj: Pexels.com

Letáky – akciové letáky, akcie a zľavy – Slovensko

Najlepšia aplikácia, ktorá zhromažďuje v mobile aktuálne akciové letáky a kupóny. Pri nakupovaní v supermarketoch vám bude pomáhať šetriť čas a peniaze. Táto aplikácia je super pohodlná, intuitívna a bezplatná (vhodná pre Android). Dokonale našušká, kde nakupovať, odkiaľ stiahnuť kupóny a nepreplatiť.

Aplikácia ponúka aktuálne leták značiek, ako napríklad Kaufland, Tesco, Lidl, Billa,Terno, METRO, CBA, COOP, FRESH, KORUNA. Ďalej aj rôzne značky drogérie, kozmetiky a parfumérií – Avon, 101 Drogerie, dm, TETA. Nechýbajú ani populárne značky pre kutilov OBI, Sconto, Merkury Market, Jysk, kika, HORNBACH, BAUHAUS, ASKO či milovníkov elektroniky DATART, Euronics, NAY, Okay, PLANEO. Ďalšie iné značky, ktoré tam nájdete, sú bonprix, Intersport, kik, Sportisimo, Dráčik, Auto Kelly či pet center.

Prečítajte si tiež:
Mamičky bijú na poplach. Už NIKDY nedovoľte druhým bozkávať vaše malé dieťa, môže totiž zomrieť!

Stocard – Rewards Cards Wallet

Pridajte sa k 25 miliónom používateľov služby Stocard a uložte všetky svoje karty v jednej bezplatnej aplikácii. Stačí, ak naskenujete kódy z plastových kariet a odľahčíte tak peňaženku.Výhodou naskenovaných kariet v mobile je, že po každom nákupe získavate body, z ktorých čerpáte určité benefity.

Vďaka Stocard sa vám už nikdy nestane, že vaše karty niekde stratíte alebo zlomíte. Navyše, mať všetky karty naskenované v mobile je aj friendly k životnému prostrediu. Viete si predstaviť, koľko zbytočných plastov by sa prestalo vyrábať, keby sme všetci používali aplikácie ako Stocard?

Zdroj: Pexels.com

Chytrý nákupný zoznam – Listonic

Nenakupujte to, čo nepotrebujete. S aplikáciou Listonic budete nakupovať efektívnejšie, rýchlejšie a lacnejšie. Vďaka Listonic si dokážete vytvoriť presný zoznam potravín a počas nákupu ich jednoducho odškrtávať. Už nikdy nezabudnete, čo ste mali nakúpiť.

Listonic je jednoduchý na používanie, disponuje aj hlasovým vstupom, synchronizáciou s nákupnými zoznamami vašich kamarátov alebo dokáže inteligentne triediť produkty v zozname. Medzi poslednú skvelú funkciu patrí aj kontrola vašich finančných výdajov.

Prečítajte si tiež:
Evs Lok radí : Takto načerpáte nové sily a zrelaxujete sa

Rýchly Rozpočet – Správca Výdavkov

Majte vaše osobné a domáce financie ľahko pod kontrolou s aplikáciou Rýchly Rozpočet – Správca Výdavkov. Vďaka tejto appke môžete kontrolovať vaše denné výdavky a zlepšiť šetrenie. Rýchly rozpočet prehľadne vizualizuje tok peňazí, disponuje rôznymi typmi grafov alebo užitočným kalendárom. Je tiež možné ho synchronizovať až s 5 zariadeniami.

Čo je na tejto appke pozoruhodné, je, že dokážete vytvoriť dva účty: jeden normálny a druhý tajný, ktorý si zaheslujete. Rýchly rozpočet vám ponúka aj automatickú zálohu na SD kartu a v Dropboxe v prípade straty údajov. Tiež dokážete všetky nahraté informácie importovať a exportovať do počítača.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií