Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tieto celebrity si vzali svojich fanúšikov. Tým sa splnil ich sen

Celebrity boli, sú a budú (nesplneným) snom množstva fanúšikov. Niektorí majú to šťastie, že ich lásku známe osobnosti opätujú.

Nicolas Cage

Nicolas spoznal svoju tretiu manželku, Alice Kim, keď pri nakrúcaní filmu National Treasure zavítal do baru, kde ich zoznámila servírka, ktorá vedela, že Alice je jeho veľká fanúšička. O šesť mesiacov neskôr sa vzali. Majú spolu jedného syna, ktorý sa volá Kal-El, teda rovnako, ako postava Supermana. V súčasnosti však už netvoria pár, nakoľko sa rozviedli v januári tohto roku.

Pokračovanie pod reklamou

Pokračovanie pod reklamou

Patrick Dempsey

Kaderníčka Jillian Fink bola dlhé roky Patrickovou fanúšičkou. Preto nemohla uveriť tomu, keď Patrick zavolal do salónu, aby si dohodol termín strihania. Tri roky spolu dvojica flirtovala a v roku 1999 sa rozhodli svoj vzťah spečatiť manželstvom a majú spolu 3 deti. Minulý rok síce oznámili, že sa chcú rozviesť, no nakoniec k tomu nedošlo.

Kelsey Grammer

Predstaviteľ psychiatra Dr. Frasiera Cranea a originálny hlas postavičky zo Simpsonovcov – Leváka Boba stretol v lietadle krásnu letušku, Kayte Walsh, ktorá sa mu veľmi zapáčila. Problémom však bolo to, že herec bol v tom čase už ženatý. Po trinástich rokoch sa kvôli Kayte rozviedol a o 15 dní na to si ju vzal za manželku. Sú spolu dodnes a majú spolu 2 deti.

Pokračovanie na ďalšej strane

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií