fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tieto celebrity si vzali svojich fanúšikov. Tým sa splnil ich sen

Máte tip? napíšte nám mailom

Celebrity boli, sú a budú (nesplneným) snom množstva fanúšikov. Niektorí majú to šťastie, že ich lásku známe osobnosti opätujú.

Nicolas Cage

Nicolas spoznal svoju tretiu manželku, Alice Kim, keď pri nakrúcaní filmu National Treasure zavítal do baru, kde ich zoznámila servírka, ktorá vedela, že Alice je jeho veľká fanúšička. O šesť mesiacov neskôr sa vzali. Majú spolu jedného syna, ktorý sa volá Kal-El, teda rovnako, ako postava Supermana. V súčasnosti však už netvoria pár, nakoľko sa rozviedli v januári tohto roku.

Patrick Dempsey

Kaderníčka Jillian Fink bola dlhé roky Patrickovou fanúšičkou. Preto nemohla uveriť tomu, keď Patrick zavolal do salónu, aby si dohodol termín strihania. Tri roky spolu dvojica flirtovala a v roku 1999 sa rozhodli svoj vzťah spečatiť manželstvom a majú spolu 3 deti. Minulý rok síce oznámili, že sa chcú rozviesť, no nakoniec k tomu nedošlo.

Kelsey Grammer

Predstaviteľ psychiatra Dr. Frasiera Cranea a originálny hlas postavičky zo Simpsonovcov – Leváka Boba stretol v lietadle krásnu letušku, Kayte Walsh, ktorá sa mu veľmi zapáčila. Problémom však bolo to, že herec bol v tom čase už ženatý. Po trinástich rokoch sa kvôli Kayte rozviedol a o 15 dní na to si ju vzal za manželku. Sú spolu dodnes a majú spolu 2 deti.

Pokračovanie na ďalšej strane

Conan O’Brien

Slávny televízny moderátor natáčal jedného dňa vstup pre svoj program a mal v ňom rozhovor s marketingovou firmou, teda konkrétne s copywriterkou Lizou Powel, do ktorej sa údajne okamžite zamiloval. Po natáčaní ju pozval na rande a Liza to rada prijala, keďže bola jeho fanúšičkou. Po roku a pol randenia sa vzali a majú spolu dve deti – syna a dcéru. Manželmi sú dodnes.

Prečítajte si tiež:
Nakupovať ekologicky možno aj v bežnom obchode. Dá sa to TAKTO

 Billie Joe Armstrong

Slávny spevák zo skupiny Green Day spoznal svoju manželku, Adrienne Nesser, na koncerte. Bohužiaľ, v tom čase mal iný vzťah a navyše žil v Kalifornii, zatiaľ čo Adrienne žila v Minnesote. Ostali však v kontakte a Billie dokonca o nej napísal skladbu 2000 Light Years Away a po nejakom čase začali spolu chodiť. Neskôr sa vzali, majú spolu dve deti a sú stále spolu.

Anne sa v roku 2008 rozviedla so svojím partnerom a krátko po tom ju kamarát zoznámil s jej fanúšikom Adamom Shulmanom. Je to herec menších rolí, dizajnér šperkov a muž jej života. Obaja sa do seba zamilovali, no mysleli si, že sú obaja zadaní, tak sa nikto neodvážil spraviť prvý krok, keď sa však dozvedeli, že sú single, všetko sa dalo do pohybu a v súčasnosti sú už manželmi. V marci tohto roku sa im narodil synček.

Pokračovanie na ďalšej strane

Matt Damon

V roku 2003 sa Matt pri natáčaní filmu vybral spolu s kolegami do baru, kde bol pri stole obťažovaný kvantom fanúšičiek. Preto sa rozhodol uniknúť pred nimi a šiel si sadnúť k baru, kde sa spoznal s krásnou barmankou Lucianu Barroso. Tá však bola tiež jeho fanúšičkou, čo je tak trocha iróniou osudu. Preskočila však medzi nimi iskra a časom začali spolu chodiť. Po 2 rokoch sa v tajnosti vzali a majú spolu dve dcéry. Matt však Luciane pomáha aj s výchovou jej ďalších 2 detí z predchádzajúceho manželstva.

Prečítajte si tiež:
Rýchle a chutné talianske cestoviny? Žiadny problém, vyskúšali sme tie najlepšie na trhu

Matt Damon

John Travolta

Kelly Preston sa do Travoltu zamilovala po zhliadnutí filmu Pomáda, rovnako ako množstvo žien po celom svete. Tiež rovnako ako ony snívala o tom, že si ho vezme. Neskôr sa spoznali na nakrúcaní jedného filmu. O tri roky neskôr, pri natáčaní iného filmu, sa jej John opýtal, či by s ním nechcela chodiť, s čím, samozrejme súhlasila. Po krátkej dobe sa vzali a tým vyvrátili pochybnosti o tom, žeby bol John homosexuál.

Elvis Presley

V septembri 1959 bol Elvis už hviezdou, no i napriek tomu bol povolaný do armády a prevelený do Nemecka. Tam sa zoznámil s Priscillou Wagner, Američankou, ktorej otca taktiež prevelili do Nemecka, a tak sa tam presťahovala celá ich rodina. Jej rodičia boli proti vzťahu s Elvisom, no nakoniec vzťah povolili. Bývali spolu už v čase, kedy mala Priscilla sedemnásť a vzali sa o 4 roky neskôr. Mali spolu dcéru Lisu Mary Presley, ktorá bola manželkou Michaela Jacksona a tiež mala vzťah s Nicolasom Cageom.

Zdroj: staypositive.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií