fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tipy, ako môžete perfektne stráviť posledný deň v roku

Máte tip? napíšte nám mailom

Posledný deň v roku sa nesie v znamení osláv, dobrého jedla a skvelej zábavy. Ak neviete, ako stráviť Silvestra, máme pre vás niekoľko zaujímavých tipov.

Posledný deň v roku doma?

Jednou z tých najlepších možností, ako stráviť posledný deň v roku, je domáca párty. Tento večer môžete stráviť s rodinou alebo svojimi priateľmi. Nudy sa rozhodne nebojte! Veď sa môžete zabaviť rovnako dobre ako hocikde inde. Nachystajte si na stôl nejaké maškrty, pripravte fľašu vína alebo niečoho ostrejšieho a ide sa na to. Môžete tancovať, hrať bláznivé spoločenské hry, pozerať obľúbené filmy a privítať Nový rok štýlovo. Tento spôsob je najlepší v prípade, ak už nezískate lístok na párty alebo sa vám nechce ďaleko cestovať.

https://www.instagram.com/p/B6GTMTbHSnU/

Veselé zábavy alebo diskotéky

Mnoho podnikov i hotelov pripravuje pre ľudí veľké silvestrovské párty, aby bol posledný deň v roku veľkolepý. Ceny vstupeniek môžu byť vyššie, ale je v nich všetko, čo potrebujete – večera, bufetové stoly aj nejaký ten drink. Nie všetky sú už vypredané, preto aj dnes môžete zavolať a zistiť, kde je ešte voľné miesto.

Prečítajte si tiež:
POZOR, na Slovensko sa blíži zabijak z Ázie: Ako sa chrániť pred agresívnym sršňom?

https://www.instagram.com/p/B6slYVoHep8/

Vyberte sa na námestie

Najmä vo väčších mestách vás na námestí čaká bohatý kultúrny program. Obyčajne nechýbajú ani stánky s jedlom a pitím, takže do Nového roka hladní nevstúpite a môžete si navyše priniesť aj mnoho skvelých zážitkov či nových priateľov.

https://www.instagram.com/p/B50dImipHJ4/

Niečo pekné na Slovensku

Väčšina pobytov je už vypredaná, ale ešte stále si môžete užiť posledný deň v roku naozaj zaujímavo. Čo by ste povedali na kúpanie v aquaparku? Keď si dosýtosti zaplávate, stačí sa najesť, teplo obliecť a túlať sa mestom. Mnohé z nich oficiálne polnočné ohňostroje mať nebudú, ale jednotlivci si ho určite neodpustia. Nejaké voľné izby ešte nájdete v Tatrách, na Orave, v Košiciach alebo v Bratislave.

Vyrazte za dobrodružstvom

Nudí vás myšlienka, že by ste Silvester strávili rovnako ako každý rok? Chcete zažiť niečo netradičnejšie? V tom prípade skúste vyraziť za dobrodružstvom za hranice Slovenska. Silvester môžete stráviť aj u našich susedov v Česku, Maďarsku alebo v Poľsku. Ešte stále to stíhate. Dôkladne ale prejdite portály s ubytovaním, aby sa vám nestalo, že prídete niekam, kde nebude ani jedna izba voľná. Čo poviete na takýto spontánny nápad?

https://www.instagram.com/p/B6qh4SVHULy/

Čo takto Silvester bez ohňostroja?

Posledný deň v roku sa spája najmä s ohňostrojmi, ktoré sú hlučné. Sú veľkolepé, o tom niet najmenších pochýb. Horšie je, že sú nebezpečné. Každý rok sa na internete objavujú fotky ľudí, ktorí prišli o prsty, alebo im doma niečo zhorelo. Ťažké je to aj pre zvieratá, ktoré hluk desí, a tak sa často stratia, alebo zomrú. Skúste si povedať, že Silvester môže byť perfektný kdekoľvek aj bez petárd a ohňostrojov. Môžete tak predísť nejednej nepríjemnosti. Kúpte si radšej prskavku.

https://www.instagram.com/p/B6d_39rgFTi/

Prečítajte si tiež:

Ako naplánovať novoročnú párty v siedmich krokoch

Inšpirovali nás: hashtag.sk  pelipecky.sk  indexmag.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií