fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

To, či spíš s ponožkami alebo bez, znamená viac, ako si myslíš!

Máte tip? napíšte nám mailom

Existujú dva typy ľudí. Tí, čo spia radi s ponožkami a tí, čo spia radšej bez!

Spanie s ponožkami

Ak chodíte spať s ponožkami, je veľmi pravdepodobné, že ste veľmi citliví na chlad. To môže súvisieť s rôznymi aspektami vášho organizmu. Záleží na hrúbke pokožky alebo na rýchlosti vášho metabolizmu. Ak často pociťuje chlad, môže to značiť, že máte spomalený metabolizmus a zlú cirkuláciu krvi.

Ľudia, ktorí cítia potrebu spať s ponožkami, zvyčajne vo svojom osobnom živote chcú byť chránení inými osobami. Ďalej je pravdepodobné, že máte veľmi radi útulné miesta. S inými osobami chcete vybudovať hlboký a veľmi intímny vzťah. Ste veľmi citlivá osoba a veľmi radi zdieľať svoj osobný priestor s človekom, na ktorom vám záleží. Maznanie a objatie vás vie učiniť šťastným.

Spanie bez ponožiek

Ak neznášate spanie s ponožkami, možno je to práve preto, že máte dobrý krvný obeh alebo rýchlejší metabolizmus. Máte biologické predispozície k zachovaniu dostatočne telesnej teploty, a preto vaše nohy nepotrebujú žiadne ponožky.

Osoby, ktoré spia radi bez ponožiek, sú veľmi nezávislé osoby. Vážia si svoj osobný priestor a komunikujú iba s ľuďmi, ktorých si vyberú a majú spoločné sympatie. Vo vzťahu máte tendenciu byť ochrancom. Medzi charakterové črty patria: čestnosť, úprimnosť a starostlivosť o ľudí, na ktorých vám záleží.

Prečítajte si tiež:
Komplexná revitalizácia Krásnej Hôrky má stáť takmer 35 miliónov eur, sprístupnená bude asi až v roku 2023

Či už spíte s ponožkami alebo bez, redakcia Klocher.sk vám želá kvalitný a ničím nerušený spánok.

Zdroj: brightside.me

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií