fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tom Cruise bude hľadať teroristov v púšti, no objaví úplne niečo iné!

Máte tip? napíšte nám mailom

[dropcap size=small]P[/dropcap]richádza úplne nová verzia legendárneho filmu, ktorá fascinovalá všetký kultúry sveta. Múmia od Universal Pictures!

Každý si myslel, že starobylá princezná, ktorej osud bol nespravodlivo odobraný, je bezpečne pochovaná v hrobke hlboko pod neľútostnou púšťou. No ona sa opäť prebúdza k životu, čím začína svojou zlobou neľútostnú odplatu, pričom nadobudne vlastností, ktoré sa budú vymykať ľudskému chápaniu.

Dej sa odohráva v podzemných labyrintoch dnešného Londýna. Múmia prináša prekvapivú intenzitu a vyváženosť údivu a vzrušenia a celkovo nový pohľad, ktorý ústi do nového sveta bohov a monštier.

V hlavnej úlohe sa predstaví Tom Cruise, Russell Crowe, Sofia Boutella, Annabelle Wallis, Jake Johnson, Javier Botet a Courtney B. Vance. Premiéra je plánovaná na 8. júna 2017.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií