fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Americký herec Tom Hanks a jeho manželka majú koronavírus

Obaja herci sa nachádzajú v Austrálii. Pozitívne výsledky ich lekárskych testov na koronavírus oznámil na Instagrame samotný Hanks. 

Máte tip? napíšte nám mailom

Nový koronavírus, ktorý sa do sveta dostal z čínskeho epicentra nákazy, síce v Číne ustupuje, no v týchto dňoch sa s ním trápia ostatné štáty. V Európe je situácia najvážnejšia práve v Taliansku, kde počet obetí stúpol na viac ako 600 ľudí. Koronavírus sa však rozšíril aj do ďalších krajín, kde spôsobil problémy. Viaceré krajiny preto vyhlásili mimoriadnu situáciu, zavreli školy a zrušili kultúrne podujatia.

Tom Hanks má koronavírus

Len nedávno na sociálnej sieti informoval americký herec Tom Hanks, že sa spolu s jeho manželkou Ritou Wilsonovou nakazili koronavírusom. Obaja boli v tom čase v Austrálii kvôli nakrúcaniu nového filmu o živote Elvisa Presleyho. Počas pobytu však dostali teplotu a výsledok testu napokon ukázal, že majú koronavírus.

,,Ahojte priatelia, Rita a ja sme v Austrálii. Cítili sme sa trochu unavení, akoby sme mali nádchu a nejaké telesné bolesti… Aby sme postupovali správne, ako je teraz vo svete potrebné, nechali sme sa otestovať na koronavírus a testy nám vyšli pozitívne,” napísal 63-ročný Hanks v príspevku.

Tom Hanks navyše ubezpečil svojich fanúšikov, že nasledujúce dni budú spolu s manželkou v izolácii. Oznámil, že fanúšikov bude o zdravotnom stave informovať prostredníctvom sociálnych sietí.

Prečítajte si tiež:
Evelyn začínala svoju kariéru videami, dnes je úspešná moderátorka
Tom Hanks
Obľúbený herec má koronavírus. Zdroj: AP/Jordan Strauss

Ako prvý hollywoodsky herec priznal koronavírus

Herecký pár po potvrdení koronavírusu izolovali v nemocnici v meste Gold Coast na východe Austrálie. Tom Hanks je navyše prvou legendárnou hollywoodskou hviezdou, ktorá verejne oznámila, že má koronavírus. Herec môže mať v súvislosti s novým koronavírusom zdravotné komplikácie. V minulosti totiž informoval, že trpí cukrovkou tzv. sekundárneho typu, ktorá sa považuje v súvislosti s koronavírusom za rizikový faktor.

V Austrálii dosiaľ potvrdili vyše 130 prípadov nákazy koronavírusom, ktorý si tam zároveň už vyžiadal tri ľudské životy. Na Slovensku je potvrdených 10 nakazených, krajina vyhlásila mimoriadnu situáciu.

Dodržujete prísne bezpečnostné opatrenia? Ako sa chránite pred možnou nákazou? Dajte nám vedieť v komentári.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií