fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tom Holland ako Spider-Man je späť! A s ním aj hviezdny Jake Gyllenhaal

Máte tip? napíšte nám mailom

Očakávaná komiksovka príde už v lete a my sa máme veru na čo tešiť. Tom Holland a jeho Spider-Man sa už raz o neuveriteľné tržby postarali. Pred dvoma rokmi Spider-Man: Návrat domov zarobil vyše 880 miliónov dolárov.

Akčná fantasy komédia Spider-Man: Návrat domov predstavila v roku 2017 nového Petra Parkera. Tobey Maguire a Andrew Garfield sa stali minulosťou a na scénu prišiel mladý talent Tom Holland, ktorý sa rýchlo stal miláčikom divákov po celom svete. Kritici i fanúšikovia hodnotili tento reštart série na výbornú, a preto sa netreba čudovať, že štúdio SONY prichádza s pokračovaním.

Pozrite si viac v prvom teaser traileri.

V novinke Spider-Man: Ďaleko od domova si Peter Parker so spolužiakmi užíva prázdniny v Európe, no život mu skomplikuje superhrdina Mysterio, s ktorým bude bojovať proti Elementálom.

Posilou je Jake Gylenhaal

V Spider-Man: Ďaleko od domova sa vrátia pôvodní autori aj herci – režisérom zostal Jon Watts, za scenár sú opäť zodpovední Chris McKenna, Erik Sommers (tiež Ant-Man a Wasp, Jumanji: Vitajte v džungli, The Lego Batman Movie). Samozrejme, dočkáme sa návratu Toma Hollanda ako Petra Parkera, rolu Neda si zopakuje Jacob Batalon a ako MJ sa opäť predstaví populárna americká speváčka a herečka Zendaya.

Novou posilou je aj jeden z najuznávanejších hercov súčasnosti Jake Gylenhaal (Unesené, Skrotená hora, Sliedič). Gyllenhaal si kedysi Spider-Mana zahrať mal. Túto úlohu z roku 2002 mu však napokon pod režisérskou taktovkou Sama Raimiho vyfúkol Toby Maguire. Aj preto tá vtipná reakcia na Instagrame.

View this post on Instagram

I just realized I’m not playing Spider-Man.

A post shared by Jake Gyllenhaal (@jakegyllenhaal) on

Držiteľ ceny BAFTA a mnohých nominácií na prestížne filmové ceny vrátane Oscara sa predstaví ako Mysterio, superhrdina, ktorý sa spojí so Spider-Manom, aby porazili skupinu Elementálov. Okrem neho sa môžeme tešiť na nové Spideyho obleky a ďalšie obľúbené postavy. Spider-Man: Ďaleko od domova sa nakrúcal v Londýne, Benátkach, ale aj u našich západných susedov v Prahe či Liberci.

Nenechajte si ujsť prvý film zo 4. fázy Marvel Cinematic Universe už od 4. júla 2019. Spider-Man: Ďaleko od domova na plátna kín prináša Itafilm.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií