fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tomu sa povie naozajstná láska! Dojímavý príbeh vám prináša film “Predtým, ako som ťa spoznala”

Máte tip? napíšte nám mailom

Tomu sa povie naozajstná láska! Lousia Clark (Emilia Clarke) je dievčina z malého mesta. Dostáva sa do štádiá, keď si chce nájsť prácu, ale žiadna neprichádza. Avšak, jedného dňa dostáva príležitosť starať sa o človeka, ktorý je na vozíčku a potrebuje každodennú starostlivosť.

Lousia neváha a túto ponuku berie. Po príchode do krásnej rezidencie zisťuje, že sa má starať o Willa Traynora (Sam Claflin), ktorý po nehode ochrnul a je pripútaný k invalídnemu vozíku. Will si život užíval, avšak, po tejto nehode by najradšej už nebol medzi živými.

To si však rozmyslí, keď sa stretáva so svojou novou opatrovateľkou. Tá mu chce dokázať, že nemá hádzať flintu do žita a že život je naozaj krásny, keď máte pri sebe tých správnych ľudí. Film prináša množstvo romantických scén, po ktorých vám možno vykĺzne aj nejaká tá slza. Okrem toho sa môžete tešiť aj na humor, ktorým sa Lousia Clarková bude snažiť svojho chmúravého boháča rozveseliť.

Čo si myslíte? Zmení Will Traynor svoj pohľad na život?

Naplánovaná slovenská kinopremiéra je na programe 30.6.2016.

Prečítajte si tiež:
TOP filmy, natočené podľa skutočnej udalosti (1. časť)

Trailer k filmu “Predtým, ako som ťa spoznala” si môžete pozrieť práve tu!

Zdoj: youtube.com/bontonfilm.sk

Foto: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií