Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TOP 10 aktivít na letné prázdniny. Vychutnaj si leto, ako sa patrí!

Máme tu dlho očakávané leto. 

Na letné prázdniny sme si pre vás pripravili TOP 10 aktivít, ktoré môžete cez prázdniny prežiť. Ak si prečítate celý tento článok, rozhodne si jednu z týchto aktivít vyberiete a vďaka ním sa nebudete prázdninové dni nudiť.

Pokračovanie pod reklamou

10. Bicyklovanie

Po tom, čo sa na Slovensku rozbehla “Saganománia” sa bicyklovanie stalo veľmi populárnym športom, nie len v rámci rekreácie. A okrem zahraničia aj u nás môžete nájsť veľké množstvo možností pre tento šport. Či už sú to ťažšie horské terény, cyklistické chodníčky, alebo freestylové bikeparky. Ponuka je skutočne široká.

bicycle-riding-1082281_960_720

9. Plávanie

Keď sa chcete uvoľniť, plávanie je jedna z najlepších volieb. Nie len preto, že má relaxačné účinky, ale je dobré aj pre vaše zdravie (podporuje činnosť pľúc, rozširuje ich, zvyšuje kondíciu,…) či psychiku (pri plávaní sa uvoľňujú endorfíny šťastia a vyvoláva to vo vás pocity voľnosti a slobody). Taktiež je to príjemný spôsob, ako sa ochladiť.

Prečítajte si tiež:
Spoznajte prezlečeného wrestlera a metalového speváka v jednom - Ladybeard

maxresdefault

Pokračovanie pod reklamou

8. Štvorkolky a motorky

Vo vašom okolí sa určite vyskytuje možnosť vypožičať si štvorkolky alebo motorky. Tento zážitok si môžete spojiť aj s návštevou kultúrnych, historických či prírodných krás vašej obce.

children-808330_960_720

7. Adrenalínové športy

Posledné roky sa dostalo veľkej obľube aj tomuto typu zábavy. Paragliding, skok z lietadla na padáku, bungee-jumping a mnoho ďalších sa stali populárnymi nie len pre mladých. Vyskúšajte si toto leto aspoň jeden a zaručujeme zážitok na celý život, ale hlavne si dávajte na seba pozor!

Padak-pristani

Viac sa dočítaš na ďalšej strane

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií