fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TOP 10 aktivít na letné prázdniny. Vychutnaj si leto, ako sa patrí!

3. Športovanie a hry s kamarátmi

Zábava ako zo správneho amerického filmu sa môže stať realitou. Zorganizujte stretnutie niekde na chate, pri jazere alebo vodnej nádrži, pozvite ich k sebe domov. Okrem športov ako je badminton, volleyball, football, si môžete zahrať aj spoločenské hry, karty, prípadne sa vrátiť do detských čias a zahrať si obyčajnú naháňačku.

rugby-1054277_960_720

2. Workout a fitness

Spojiť príjemné s užitočným? Žiadny problém! Stačí si zacvičiť. Navštívte posilňovňu, či cvičte v pohodlí domova (na internete nájdete veľké množstvo cvikov a videí, ktoré vám ukážu, ako na to). A na konci leta sa budete chváliť skvelou postavou a vypracovaným svalstvom.

Street_Workout_Microarquitectura_Spartans_Tarraco_Calafell_2

1. Stanovanie

Skúste si to predstaviť aké by to bolo. Je hlboká noc, spln, a vy s priateľmi si opekáte a rozprávate si príbehy. Každý si však stanovanie predstavujeme na inom mieste, niekto na kúpalisku, niektorí v lese a je tu ešte kopa iných miest. Do svojho letného plánu si určite zaraďte aj túto možnosť, určite zažijete veľa srandy, možno aj letné lásky.

camping-603488_960_720

 

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií