fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Top 10 najsilnejších zážitkov, ktoré zažili títo ľudia s cudzincami

Máte tip? napíšte nám mailom

Toto je 10 priznaní ľudí, ktorí zažili s náhodnými cudzincami tie najsilnejšie chvíle. Patria medzi ne pekné aj zlé spomienky.

1) V lietadle som stretla jedno slepé dievča. Sedeli sme pri sebe a akurát bol západ slnka. Bolo na nej vidno, že cíti jeho teplo. Opýtala sa ma, ako asi vyzerá, tak som jej ho opísala. Vďaka nej si vážim zrak.

2) Raz som pracovala ako taxikárka a vyzdvihla som jedného Vietnamca. Hovoril mi o tom, koľko ľudí umrelo vo Vietnamskej vojne. Spomenul, že musel ísť na vojenský výcvik, no pred tým, než sa dostal na front, vojna skončila. Vraj mal šťastie, ale nie každý ho má. Chcela som s ním ostať dlhšie. Mala som totiž pocit, že nikoho nemá.

3) Pamätám si na jedného bezdomovca s jeho dvoma dcérami. Prajem si, aby som pre nich mohla niečo urobiť. Niečo viac.

priznanie cudzinec
Zdroj: youtube.com

4) Pracovala som potravinách a raz k nám prišiel jeden muž. Pozrel sa na mňa a povedal mi: „Vyzeráš tak, akoby si tu nepatrila. Mala by si byť vo veľkom meste robiť veľké veci. Dnes žijem vo veľkomeste a navrhujem šperky.

Prečítajte si tiež:
Kendall Jenner zakladá vlastnú značku, ktorá sa bude venovať aj starostlivosti o pleť. Modelka s akné bojuje takmer celý život

5) Jeden večer som šla z práce veľmi neskoro. Zvyčajne som nechodila domov sama, pretože štvrť, kde som pracovala, bola nebezpečná. Keď som si tak vykračovala, zrazu ma zastavil chlap a povedal mi: „Ostaňte s mnou a kráčajte.” Opýtala som sa ho, že čo sa deje. „Ste v nebezpečenstve.” Keď ma odprevadil, zistila som, že ma sledovalo a čakalo na mňa niekoľko chlapov. V podstate mi zachránil život.

Pozrel som sa dole a zbadal som malé dievčatko s Downovým syndrómom. Bola úplne rozkošná.

6) Bol som sa korčuľovať na ľade a keď som z neho odchádzal, počul som nejakého chlapca povedať mi ahoj. Pozrel som sa dole a zbadal som malé dievčatko s Downovým syndrómom. Mala na sebe krasokorčuliarske oblečenie a mávala mi. Bola úplne rozkošná. Mám strýka s tou istou chorobou a je to jeden z mojich najobľúbenejších ľudí na svete.

7) Raz som v autobuse stretol jednu starú pani. Vravela mi, že ryšavci prinášajú šťastie. Potom ma uštipla do ruky a povedala, že jej ho určite prinesiem.

priznanie cudzinec
Zdroj: youtube.com

8) Pred tromi rokmi, keď som chodila do školy, takmer každé ráno som cestou stretla dvoch seniorov. Držali sa za ruky a či pršalo alebo svietilo slnko, vždy sa len tak prechádzali. Stále premýšľam, či sa ešte takto prechádzajú.

To, čo si pamätám z toho dňa najviac, bola sila modlitby.

9) Raz som sa zobudila a spod mojej postele vyliezol chlap s nožom v ruke a šatkou na tvári. Povedal mi, že ma zabije. Jediné, čo som mohla urobiť bolo, že som sa začala modliť zdravas‘ Mária. Začal na mňa kričať a stále sa ma pýtal, čo to hovorím. Ale ja som sa modlila stále dookola. Utiekol z môjho domu a od toho dňa sami nič podobné už nestalo. To, čo si pamätám z toho dňa najviac, bola sila modlitby.

Prečítajte si tiež:
Tajomstvo dokonalých fotiek na Instagrame: TOTO je 5 aplikácií, ktoré používajú influenceri

10) Minule som čakala na letisku a keďže som mala kopec času, šla som sa prejsť po jednej z dlhých chodieb. Tam som zbadala ženu s chlapcom a asi siedmimi kuframi. Behala z jednej strany na druhú a tak som šla za ňou,či nepotrebuje pomôcť. Nevedela dobre po anglicky, ale nakoniec sme sa nejako dorozumeli. Povedala mi, že jej zomrela matka a tak ide navštíviť zvyšok rodiny.

Zdroj: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií