fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TOP 10 smartfónov súčasnosti. Ktorý vyhral?

Máte tip? napíšte nám mailom

V dnešnom svete nablýskaných smartfónov s neuveriteľne vyšperkovanými fotočipmi, nádherným dizajnom a v neposlednom rade i s užitočnými funkciami je naozaj vzrušujúce “browsovať” v jednotlivých e-shopoch a zisťovať čo ponúkajú. V konečnom dôsledku je finálny výber toho pravého spoločníka pre teba dosť náročný.

Nižšie ti prinášame rebríček tých TOP 10 aké si môžeš dnes kúpiť. Rebríček sme našli na stránke businessinsider.com.

10. Moto X Pure

No. 10 Moto X Pure

 

Moto X Pure je jednou z veľmi vydarených noviniek posledného roku. Smartfón beží takmer na najnovšej verzii operačného systému Android a je vybavený niekoľkými užitočnými aplikáciami od spoločnosti Motorola.

9. Samsung Galaxy Note 5

No. 9 Samsung Galaxy Note 5

Galaxy Note 5 je zabijak medzi inteligentnými telefónmi s nadrozmerným displejom. Narozdiel od predchádzajúcich verzií Note, táto je prispôsobená na vytváranie poznámok. Samozrejme v inteligentných zariadeniach ;-).

8. LG G5

No. 8 LG G5

Pozíciu číslo osem obsadzuje gigant od firmy LG, ktorý je charakteristický svojím kovovým telom. Výhodou je aj vymeniteľná batéria čo sa v dnešnej dobe cení, nakoľko množstvo smartfónov má kvôli úspore miesta vstavanú (nevyberateľnú).

7. Samsung Galaxy S7

Prečítajte si tiež:
Samsung sa na tohtoročnom veľtrhu spotrebnej elektroniky CES® chystá zvýšiť latku kvality audio zariadení

No. 7 Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7 sa môže pochváliť najlepším čipom pre fotografie. V tomto smere porazil dokonca aj iPhone 6S Plus.

6.Samsung Galaxy S7 Edge

No. 6 Samsung Galaxy S7 Edge

Galaxy S7 Edge má veľký 5.5″ displej a batériu s väčšou kapacitou ako jeho brat Galaxy S7.

5. Nexus 5X

No. 5 Nexus 5X

Na piatej priečke končí Nexus 5X, ktorý je najnovším počinom Googlu. Údajne ide o najlepší smartfón aký si môžeš zaobstarať za rozumnú cenu.

4. Nexus 6P

No. 4 Nexus 6P

Nexus 6P je o niečo väčšia verzia ako Nexus 5X. Samozrejme to nie je iba o veľkosti, ale aj o výrobcovi. 6P má na konte čínsky výrobca Huawei. Ten sa pýši excelentným hardvérom a možno aj preto by si mohol pouvažovať nad Nexusom 6P.

3. iPhone SE

No. 3 iPhone SE

iPhone SE sa radí do kategórie s menšími displejmi. Ponúkne ti 4″ palcový priestor a množstvo možností ako si môžeš svoj smartfón doslova vychutnať.

2. iPhone 6S Plus

No. 2 iPhone 6S Plus

Nový iPhone 6S Plus je momentálne najlepším z kategórie väčších displejov. Jeho predchodca takisto nemal veľké nedostatky, no tento 6S-kový nováčik sa môže pochváliť novým A9 čipom, ktorý ho radí do ešte vyššej triedy z pohľadu výkonnosti.

Prečítajte si tiež:
Greta Thunberg sa vracia do Európy opäť loďou, tentokrát však vsadila na komfort

1. iPhone 6S

No. 1 iPhone 6S

iPhone 6S uzatvára rebríček zlatou pozíciou a teda je najlepším čo môžeš v dnešnej dobe kúpiť. Najlepšie aplikácie, najlepší hardvér a najlepší softvér vyťažia z neho maximum.

Zdroj textu a obrázkov: businessinsider.comen.wikipedia.org

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií