fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TOP 10 zaujímavostí o Robertovi Ficovi, ktoré by mal každý vedieť

Máte tip? napíšte nám mailom

Róbert Fico je predsedom strany SMER a dlhé roky bol premiérom. Okúsil, ako chutí moc a ukazuje sa, že bez nej nevie žiť. Čo všetko sa spája s jeho menom, ktoré niektorí nechcú ani vysloviť?

 

Róbert Fico a Bonaparte

Róbert Fico žil v bytovom komplexe Bonaparte, ktorý sa spája s menom Ladislava Bašternáka. Expremiér mal mesačne platiť nájomné vo výške 2 650 eur a v byte strávil 7 rokov. Jeho bývanie bolo tŕňom v oku opozície, ktorá ho vyzývala, aby sa zachoval ako chlap a z bytu sa konečne odsťahoval. Keď sa tak stalo, vzal so sebou parkety, dvere i vodovodné batérie.

Gorila

Kauza Gorila otriasla Slovenskom  a vyhnala ľudí do ulíc. Podľa nahrávky bol na stretnutí so šéfom finančnej skupiny Penta, Jaroslavom Haščákom, v byte na Vazovovej ulici v Bratislave. Riešili spolu situáciu v SMER-e a politiku.

Choré srdce

Byť premiérom a silným hráčom v politike môže byť veľmi náročné. Svoje by o tom mohol rozprávať aj Róbert Fico, ktorému museli operovať srdce. Zveril sa do rúk najlepších kardiológov a hovorilo sa o viacnásobnom bypasse.

https://www.instagram.com/p/B8OZrr-H9uL/

Larry

Expremiérov pes Larry bol na Slovensku slávny. Objavoval sa na fotkách z venčenia a jeho pán ho brával aj na Úrad vlády. Larry zomrel minulý rok a Róbert Fico sa netajil tým, že strata jeho štvornohého miláčika sa ho veľmi dotkla.

Larry
fici.sme.sk

Prišiel na chuť videám

Kým bol premiérom, nemal na videá čas. Teraz sa nimi prezentuje rád a prihovára sa svojim voličom a priaznivcom. Nechýbajú ani rôzne štipľavé výroky a poznámky, ktoré mnohých znechucujú.

UŽ VIEME ČO NA NÁS CHYSTÁ PRAVICOVO – LIBERÁLNA VLÁDA!

UŽ VIEME ČO NA NÁS CHYSTÁ PRAVICOVO – LIBERÁLNA VLÁDA! ☝Dajú si vyššie platy, ľuďom vyššie dane, rodinkárstvo, nepripravenosť a neschopnosť riešiť problémy ľudí, pretože takto sa dnes riadia mestá a kraje, ktoré sú v moci liberálnej opozície. ⛔

Zveřejnil(a) Robert Fico dne Středa 5. února 2020

Neznáša novinárov

Róbert Fico je známy svojimi útokmi na novinárov a redaktorov. Častuje ich nepeknými pomenovaniami a znevažuje ich prácu. Vníma ich tiež ako nepriateľov svojej politickej strany, na ktorú podľa neho iba hádžu špinu a nevidia to dobré, čo pre Slovensko urobil. Možno by sa mal opýtať Slovákov, čo dobré by za jeho vlády vymenovali.

Facebook a Instagram

Tak, ako Róbert Fico objavil videá, objavil aj čaro sociálnych sietí. Účet si dokonca zriadil aj na Instagrame a môžeme sa len domnievať, že to súvisí s prichádzajúcimi voľbami. Uvedomuje si, že ide o veľa.

https://www.instagram.com/p/B4xU4IrH1lk/

Kauzy

Okrem Gorily sa s Róbertom Ficom a jeho stranou spájajú aj mnohé ďalšie kauzy. Vražda Jána Kuciaka, korupčné škandály, predražené tendre, prepojenie štátu na mafiánov a oligarchov, tunelovanie eurofondov, predaj emisií, kolabujúce zdravotníctvo. Takto by sme ešte mohli pokračovať dlho.

Dlažobné kocky

Róbert Fico  nemá problémy vyvolávať paniku. Pred obrovskými protivládnymi protestmi hovoril premiér o kockách pred Úradom vlády, ktoré chcú použiť demonštranti proti ostatným ľuďom. Nakoniec sa ukázalo, že si ich tam uložila jedna pani, ktorá si ich chcela vziať domov.

Slovné útoky

Bývalý premiér má rád tlačové konferencie a stretnutia, kde si nedáva servítku pred ústa. Nemá problém uraziť všetkých – novinárov, voličov, opozičné strany.

 

Prečítajte si tiež:

https://klocher.sk/fico-sa-vystahoval-z-bonaparte/

Zdroje: cas.sk  hnonline.sk  hlavne.sk  glob.sk  dennikn.sk  sme.sk

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií