fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bumblebee či Aquaman: top 5 filmov, ktoré musíte v decembri vidieť

Máte tip? napíšte nám mailom

Premiéry tých najočakávanejších filmov, ktoré by ste mali ešte pred Silvestrom stihnúť.

6.12. Smrteľné stroje

Nehostinná pustatina je plná obrích strojov, ktoré na svojich kolesách vezú celé mestá. Tie sú plné obyvateľov a najmocnejším z nich je Londýn. Vďaka pohlcovaniu menších oblastí sa tieto kolosy stále zväčšujú. Tajomné dievča, Hester Shaw (Hera Hilmar), ktorej Londýn prehltne jej domovinu, sa chystá vyrovnať nevybavené účty z minulosti. Tento režisérsky počin Christiana Riversa je však sprevádzaný aj istou mierou skepticizmu.

13.12. Spider Man – Paralelné svety

Tvorcovia Lego príbehu a 21 Jump Street sa spojili, aby divákom predstavili doteraz neznámy svet Spider-Mana. Táto očakávaná animovaná novinka vyrozpráva príbeh o chlapcovi Milesovi Moralesovi z Brooklynu, a o nekonečných možnostiach Paralelných svetov, kde je viac než len jeden maskovaný hrdina. Máme sa na čo tešiť.

13.12. Aquaman

Príbeh Arthura Curryho (Jason Momoa), jedného z najpopulárnejších superhrdinov sveta DC, sa chystá do kín. Aquamana nám predstavia v pôvodnom odeve z komixov, dostane však modernejší nádych. Celý dej filmu zrejme bude spieť k tomu či je Arthur hodný stať sa kráľom a kým v skutočnosti je. Aquaman príde do kín 13. decembra a súčasťou distribúcie bude aj uvedenie jeho špeciálnej, obrazovo rozšírenej verzie na plátne kinosály IMAX.

Prečítajte si tiež:
Majiteľka bezobalového obchodu v Nitre: Istým spôsobom je to dobrý skutok, časom človek obíde množstvo zbytočného odpadu

20.12. Bumblebee

Charlie (Hailee Steinfeld) dostane k svojim osemnástym narodeninám obitého žltého chrobáka, transformera. Ten sa v autoservise schovával pred svetom, no teraz bude musieť ožiť a ochrániť Zem. Režisér Travis Knight a hudobný skladateľ Dario Marianelli sa spoja, aby vytvorili dielo, ktoré chytí za srdce. Tí už v minulosti spolupracovali na úspešnom animovanom filme Kubo a kúzelný meč.

27.12. Marry Poppins sa vracia

Režisér Rob Marshall prináša kúzelný príbeh z obdobia krízy v Londýne, ktorý pramení v literárnych dielach P. L. Traversovej. Michal so svojimi tromi deťmi a vychovávateľkou Ellen (Julie Walters) opäť stretávajú tajomnú opatrovateľku Mary Poppins (Emily Blunt). Tá za pomoci lampára Jacka (Lin-Manuel Miranda) a svojich kúzelných schopností pomôže rodine znova nájsť stratenú radosť a šťastie.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií