fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TOP 5 najdislikeovanejších videí na YouTube!

Máte tip? napíšte nám mailom

Každé video, ktoré je nahrané na YouTube a vidia ho ľudia, automaticky dostáva reakcie v podobe komentárov, likov, respektíve dislike-ov. Tie sa dajú priradiť  pod hudobné videá, filmové i obyčajné virálne a vie ich zavesiť hocikto. My si teraz predstavíme TOP 5 videí, v ktorých kliklo na tlačidlo DISLIKE najviac ľudí. (Presný počet dislike je ku dňu uzávierky článku).

5. miesto – PSY – GANGNAM STYLE

Stále nepochopím, ako sa predtým tak neznámy umelec dostane do pomaly všetkých rádií a hudobných televízií sveta len vďaka jedinej pesničke, ktorá dokonca nie je napísaná ani v angličtine. Tu máme čistý príklad toho, aký shit nám ponúkajú rádia. Túto pesničku hrali pred štyrmi rokmi v rádiách snáď každé dve hodiny. Bolo to doslova priame vnucovanie mainstreamu a na internete to je aj vidieť. PSY a jeho GAGNAM STYLE má presne 1,585,963 dislike.

4. miesto – CORTANDO O BOTÃO DO YOUTUBE

Vo voľnom preklade aj rezanie YOUTUBE BUTTON-u. Je to jedno z tých videí, pri ktorom sa mi zastavuje rozum. Je známe, že Youtuberi za 100 000 subscribe dostanú od spoločnosti SILVER BUTTON. Pre všetkých to znamená veľmi veľa, vešajú si ich na stenu alebo položia na poličku, no pre tohto Youtubera to asi nič neznamená. Možno myslel, že jeho video bude viralne a prinesie mu to ešte viac ľudí na jeho kanál. A tak sa aj stalo, lenže v negatívnom zmysle. On totiž button rozrezal na polovicu. Čo ho k tomu viedlo, nevieme celkom pochopiť. Na videu má oveľa viacej negatívnych komentárov, a tak isto to je aj s dislike. Dnes ich má už 2,190,424.

Prečítajte si tiež:
Študenti POZOR! Povinné čítanie vám vo videu prerozpráva zabávač Michal Kubovčík

3. miesto Friday – Rebecca Black

Ďalšie hudobné video, ktoré sa dostalo na náš zoznam, je Friday od Rebeccy Black. Popravde, zaskočilo ma to, nečakal som, že práve tento song bude mať toľko dislike. Je mnoho otravnejších pesničiek, hoci hlas, akým to speváčka spieva, sa vážne nedá počúvať. Na tlačidlo dislike kliklo presne 2,320,537 ľudí.

2. miesto – Call of Duty®: Infinite Warfare Reveal

S pokračovaním Call of Duty tvorcovia šľapli úplne mimo. Preto od zverejnenia traileru (máj 2016) dostalo toto video neskutočne veľký negatívny ohlas. To samozrejme nasvedčuje aj počet palcov dole. Je ich presne 3,239,085.

1.miesto – Justin Bieber – Baby

Áno, prvé miesto je hudobné video, ktoré je za posledné roky asi najviac nenávidenou pesničkou. Paradoxne, s touto pesničkou Justin Bieber prerazil, získal si milióny fanúšičiek po celom svete. No ľudí, ktorým tento song lezie neskutočne na nervy, je taktiež nespočetne veľa. Keď už počujeme úvodné tóny, musíme zariadenie, z ktorého táto pesnička vychádza, vypnúť a spáliť. S počtom dislike 6,740,250 ho v najbližšej dobe asi neprekoná nikto.

Prečítajte si tiež:
Skoro 4 milióny videní za jeden deň? 1000 hudobníkov zahralo spolu jeden HIT! ZIMOMRIAVKY ISTÉ!!

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií